zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TAJNY. Dziś koniec.

ul. Fieldorfa Nila 7, Skawina

8-minutowy przejazd gokartem 6,5 KM od 39,99 zł i więcej opcji w SKW Racing Park

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Nawet 8 przejazdów gokartem 6,5 KM to pomysł na rozrywkę w pojedynkę lub z bliskimi

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Marcin
17 Oceny3 reviews
styczeń 14, 2022
Fajny tor, do tego od grudnia 2021 są nowe gokarty :)
T
Tomasz
2 Oceny2 reviews
kwiecień 13, 2021
Fajny, szeroki tor.
B
Bartosz
3 Oceny3 reviews
wrzesień 11, 2020
Absolutnie fenomenalne miejsce. Poza dobrze utrzymanymi i sprawnymi gokartami naprawde przemila i bardzo pomocna obsluga. Swietnie i cierpliwie wytlumacza i poprowadza tez nowicjuszy. Przebywanie w tym miejscu to prawdziwa przyjemnosc i swietna zabawa!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas jazdy: 8 minut
  • długość trasy: 360 m
  • kominiarka w cenie: nie, możliwość zakupu na miejscu w cenie 12 zł
  • przejazd gokartem SENIOR 6,5 KM

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 513 827 301. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Obowiązkowa kominiarka (możliwość zakupu na miejscu w cenie 12 zł). Obowiązek wyrobienia karty kierowcy w cenie 12 zł. Godziny otwarcia: pon.-pt. 15-22, sob.-niedz. 12-23. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

SKW Racing Park

Miłośnicy szybkiej jazdy i wyścigów mogą poczuć nutę adrenaliny na krakowskim torze kartingowym. Dobra zabawa możliwa jest dzięki opiece wykwalifikowanego personelu, więc nawet amatorzy mogą spróbować tego typu rozrywki. Firma oddaje do dyspozycji klientów jedyny halowy tor gokartowy w tej okolicy. Szybkie zakręty umożliwiają sprawdzenie swoich możliwości i umiejętności na różnych poziomach oraz sprzyjają ćwiczeniu techniki jazdy i panowania nad kierownicą, które okazują się nadzwyczaj przydatne podczas prowadzenia samochodów osobowych, a zwłaszcza wychodzenia z poślizgu. Dodatkowo SKW Racing Park organizuje wieczory kawalerskie, eventy, imprezy integracyjne i konferencje. SKW Racing Park posiada w swojej ofercie również gokarty dla dzieci JUNIOR 5,5 KM.