zamknij
Do 25% zniżki od 8 do 14 i 15% przez resztę dnia na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. Dziś koniec.
Najlepsze z Groupon

ul. Fieldorfa Nila 7, Skawina

8-minutowy przejazd gokartem 9KM od 34,99 zł i więcej opcji w SKW Racing Park

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Nawet 8 przejazdów gokartem 9KM to pomysł na rozrywkę w pojedynkę lub z bliskimi

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
T
Tomasz
2 Oceny2 reviews
kwiecień 13, 2021
Fajny, szeroki tor.
B
Bartoszhelpful reviewer
3 Oceny3 reviews
wrzesień 11, 2020
Absolutnie fenomenalne miejsce. Poza dobrze utrzymanymi i sprawnymi gokartami naprawde przemila i bardzo pomocna obsluga. Swietnie i cierpliwie wytlumacza i poprowadza tez nowicjuszy. Przebywanie w tym miejscu to prawdziwa przyjemnosc i swietna zabawa!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania 1 przejazdu: 8 minut
  • przejazd gokartem 9KM
  • długość trasy: 360 m

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Oferta tylko dla użytkowników dorosłych.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Pakiet przejazdów należy zrealizować w ciągu jednej wizyty. Obowiązkowa kominiarka (możliwość zakupu na miejscu w cenie 10 zł). Obowiązek wyrobienia karty kierowcy w cenie 10 zł. Godziny otwarcia: pon.-pt. 15-22, sob.-niedz. 12-23. Rezerwacja jest wymagana.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 513 827 301 z podaniem kodu zabezpieczającego z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

SKW Racing Park

Miłośnicy szybkiej jazdy i wyścigów mogą poczuć nutę adrenaliny na krakowskim torze kartingowym. Dobra zabawa możliwa jest dzięki opiece wykwalifikowanego personelu, więc nawet amatorzy mogą spróbować tego typu rozrywki. Firma oddaje do dyspozycji klientów jedyny halowy tor gokartowy w tej okolicy. Szybkie zakręty umożliwiają sprawdzenie swoich możliwości i umiejętności na różnych poziomach oraz sprzyjają ćwiczeniu techniki jazdy i panowania nad kierownicą, które okazują się nadzwyczaj przydatne podczas prowadzenia samochodów osobowych, a zwłaszcza wychodzenia z poślizgu. Dodatkowo SKW Racing Park organizuje wieczory kawalerskie, eventy, imprezy integracyjne i konferencje. SKW Racing Park posiada w swojej ofercie również gokarty dla dzieci o mocy 5,5 KM.