Siam Relax – Thai Massage & Spa

Wrocławska 25-25A, Poznań

Do 0% zniżki na Masaż - Orientalny w Siam Relax - Thai Massage & Spa

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na redukcję napięć mięśniowych, rozluźnienie stawów i ścięgien oraz zmniejszenie stresu w nastrojowej atmosferze

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

Warunki

W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 24 godz. przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę rezerwacja.groupon.pl Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Realizacja zakupionego kuponu możliwa w godzinach 12:00-15:00. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Siam Relax – Thai Massage & Spa

Zlokalizowany w centrum Poznania salon masażu tajskiego poprzez swoją działalność stara się szerzyć wiedzę o tajskiej tradycji i kulturze. Siam Relax specjalizuje się w tajskich technikach masażu, które są w stanie zapobiegać różnym dolegliwościom. Wszystko to dzięki korzystaniu z elementów jogi, akupunktury i odpowiednich technik uciskania partii ciała. Warto dodać, że zabiegi przeprowadzane są przez rodowite Tajki.