zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Dziś koniec.

SerwisKlimatyzacjiRzeszów.pl

Sielec 56A, Sędziszów Małopolski

Serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnikiem chłodzącym i ozonowaniem w SerwisKlimatyzacjiRzeszów.pl

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by zadbać o sprawne działanie układu klimatyzacji w samochodzie i poprawić komfort podróżowania

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Krzysztof
2 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
lipiec 30, 2021
Kupiłem groupon z serwisem klimatyzacji (59,99 zł). Na miejscu zostałem poinformowany, że nie jest to z serwisem (mimo, że taki zapis w moim grouponie był) i muszę za to zapłacić i to tylko gotówką. Koszt całej dopłaty wyniósł 100 zł, razem z grouponem to 159,99 zł, drogo jak na taką usługę dokładając jeszcze ilość kilometrów od Rzeszowa.
J
Jakub
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
lipiec 8, 2021
Oszust. Serwis zajmuje się regeneracją reflektorów, wziął pieniądze za ich regenerację i nie wykonał usługi. Głupie tłumaczenia, że reflektory były w kiepskim stanie przed wykonaniem usługi rzekomo usprawiedliwiają kiepski efekt pracy serwisu. To serwis w końcu zajmuje się regeneracją czy tylko braniem pieniędzy? Po wykonaniu usługi głupie tłumaczenia że jest kiepski efekt bo nie zapłaciłem drugie tyle za powłokę ceramiczną. Przed usługą było mówione że powłoka przedłuża efekt a nie wpływa na jego jakość. Nie polecam jeśli nie chcesz zostać oszukany omijaj z daleka
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 21, 2021
Miło i fachowo

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ofercie do wyboru:
  • ozonowanie klimatyzacji i wnętrza pojazdu
  • serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnikiem chłodzącym 100, 300 lub 400 g
 • etapy serwisu klimatyzacji:
  • sprawdzenie szczelności układu
  • napełnienie czynnikiem chłodzącym R-134a
  • napełnienie lub wymiana oleju PAG
  • pomiar efektywności chłodzenia
  • dodanie barwnika UV ozonowanie układu (układ musi być sprawny i szczelny)
 • dopłata za każde dodatkowe 100 g czynnika: zgodnie z cennikiem na miejscu

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 730 119 129. Przed nabiciem czynnika wymagane jest sprawdzenie szczelności układu chłodniczego. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

SerwisKlimatyzacjiRzeszów.pl

Troska o sprawność i wygląd auta zaprowadzić może jego właściciela do firmy SerwisKlimatyzacjiRzeszow.pl. Powstała ona na przełomie lat 1995/1996 i cieszy się ugruntowaną renomą oraz dobrymi opiniami klientów. Serwis działa pod logiem Bosch (technologia Bosch Service A/C). Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn wykonuje się tu cały zakres usług z zakresu klimatyzacji pojazdowej, w tym m.in. sprawdzenie szczelności, uzupełnienie czynnika czy ozonowanie. W ofercie są również naprawy mechaniczne, spawanie aluminium i sprzedaż części, a także usługi poprawiające wygląd samochodu.