Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WEEKEND. Ważny do 10.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Usługa ozonowania może pomóc w poprawie jakości i komfortu podróżowania samochodem

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • typy samochodów objęte ofertą: wszystkie
  • etapy serwisu klimatyzacji: samo ozonowanie

Ozonowanie samochodu pozwala na oczyszczenie wnętrza pojazdu nie tylko z niechcianych zapachów, ale także pyłów i alergenów. Dodatkowo, można usunąć pleśń, drobnoustroje czy roztocza.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. otwarcia: pon.-pt. 8-18, sob. 8-13.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 668 004 941. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

ASM Starter

Zlokalizowana w Rzeszowie firma działa na rynku motoryzacyjnym od 2011 roku specjalizując się w kompleksowej obsłudze aut wszystkich marek. W ofercie ASM Starter znajduje się naprawa i regeneracja alternatorów, rozruszników oraz klimatyzacji samochodowej. Warto dodać, że usługi świadczone są na wysokim poziomie z wykorzystaniem sprawdzonych materiałów, sprzętu oraz urządzeń marki BOSCH. Na każdą wykonaną usługę klientom przysługuje 12-miesięczna gwarancja.