zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

SanoMedica

Surowieckiego 2, Warszawa

Do 30% zniżki na: Masaż Twarzy KOBIDO w SanoMedica

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code START. Ends 1.10.
Użyj kodu

Wyróżniki

Masaż liftingujący twarz wykonywany przez certyfikowaną terapeutkę techniki KOBIDO

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
D
Daniel
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 16, 2022
Świetne podejście, polecam
M
Marta
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 10, 2022
Super! Z całego serca polecam Panią Beatę.
M
Małgorzata
4 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 6, 2022
Profesjonalnie
I
Iza
6 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 4, 2022
Wizyta godna polecenia. Pełny wywiad z pacjentem i próba dojścia co powoduje ból.
J
Janina
4 Oceny3 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
listopad 20, 2021
Konsultacja zajęła wiecej czasu, niz sam masaż, ale ogolnie bylo przyjemnie i przynioslo ulgę. Trochę skromne wyposazenie i wystrój.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Jeden 60-minutowy masaż twarzy KOBIDO

Jeden 90-minutowy masaż twarzy KOBIDO

Wybierz spośród 60- lub 90-minutowych zabiegów masażu

Liftingujący, japoński masaż twarzy KOBIDO.

Delikatny ruch głaskania ustanawia pierwszy kontakt z twarzą i rozgrzewa tkanki. Techniki relaksu i MTG uwalnia powięź i inne tkanki łączne, jednocześnie rozluźniając mięśnie i wygładzając zmarszczki na twarzy. Seria szybkich, subtelnych ruchów stukania wzmacnia mięśnie, aktywizuje mikrokrążenie, uwalnia toksyny i wpływa na produkcję kolagenu. W wyniku wibracji limfa zostaje osuszona, a toksyny zostają wydalone.

Technika ta znacząco przyczynia się do efektu liftingu. Nacisk na skórę stymuluje punkty energetyczne związane z narządami i układem nerwowym, poprawiając w ten sposób ogólny stan zdrowia.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 737 161 165. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

SanoMedica

Gabinet Fizjoterapii Funkcjonalnej i Masażu SanoMedica to miejsce, w którym zadbać można o zdrowie i samopoczucie. Dostępne są tu usługi z zakresu fizjoterapii, rehabilitacji sportowej, terapii manualnej, masażu i komputerowej diagnostyki stóp, jak również doboru indywidualnych wkładek ortopedycznych. Podczas każdej wizyty pomocą służy wykwalifikowany fizjoterapeuta.