Sanitas Fizjoterapia

ul. Lenartowicza 3a, Wrocław

Godzinny masaż ciała za 79,99 zł w gabinecie Sanitas Fizjoterapia

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na odprężanie całego ciała, redukcję napięć mięśniowych, wygładzenie skóry, poprawę krążenia i przepływu limfy, wyszczuplenie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 609 278 492 lub 71 307 33 03. Na miejscu jest do wypełnienia ankieta wstępnej kwalifikacji. W czas wizyty wliczone jest przygotowanie (rozebranie/ubranie). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Sanitas Fizjoterapia

Masaż posiada liczne, pozytywne właściwości zarówno na sferę duchową, jak i fizyczną. Aby przekonać się o wszystkich jego skutkach warto odwiedzić zlokalizowany we Wrocławiu gabinet Sanitas Fizjoterapia. Tutejszą specjalnością są usługi z zakresu fizjoterapii, w tym także osteopatii i innych metod specjalnych. Klienci mają do wyboru kinezyterapię, masaże (m.in. leczniczy, rozluźniający, relaksujący, klasyczny, drenujący, bańką chińską, terapia punktów spustowych), terapię mięśniowo-powięziowych punktów spustowych. Na miejscu funkcjonuje także wypożyczalni sprzętu medycznego.