Salon Wirtualnej Rzeczywistości InGame

ul. Bielawska 3/1, Warszawa

Gra VR na stanowisku Oculus Quest lub wejście na bieżnię Virtuix Omni w Salonie Wirtualnej Rzeczywistości InGame

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: CZERWIEC. Ważny do 6.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Niecodzienna atrakcja, która umożliwia doświadczenie gry w wirtualnej rzeczywistości lub przeniesie całej sylwetki do innego świata

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabawy: 30, 60 lub 90 min
  • oferta dostępna od poniedziałku do piątku
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: ok. 10 min

W ofercie:

  • gry sportowe i zręcznościowe,
  • tzw. strzelanki,
  • escape rooms,
  • gry muzyczne i artystyczne,
  • gry humorystyczne,
  • gry multiplayer, w których można uczestniczyć z osobą towarzyszącą,
  • horrory i inne doświadczenia.

Oculus Quest to popularny i wygodny headset wyposażony w kontrolery ruchu, które pozwalają na interakcję z wirtualnym światem. W trakcie rozgrywki klient będzie miał możliwość wypróbowania kilkunastu doświadczeń i gier, które obrazują pełne spektrum możliwości tej technologii.

Virtuix Omni to wielokierunkowa bieżnia, która pozwala na przeniesienie całej sylwetki do wirtualnego świata, gdzie przemierzając wybraną scenografię można stoczyć pojedynek z zombie lub poczuć dreszczyk emocji dzięki wcieleniu się w rolę komandosa. Wszystko to dzięki możliwości naturalnego ruchu, dotyku i gogli przez które można poczuć, jakby się naprawdę było w innym świecie.


Program jest skierowany do każdego rodzaju odbiorcy, nie trzeba być bowiem profesjonalnym graczem, by zachwycić się wirtualną rzeczywistością. Wszystko odbywa się przy pomocy personelu salonu, który odpowie na wszelkie pytania i zapewni pełną opiekę od początku do końca trwania rozgrywki.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://ingame.waw.pl/home/rezerwacje z min. 24- godz. wyprzedzeniem lub w przypadku mniejszego wyprzedzenia tel. 792 464 263. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Salon Wirtualnej Rzeczywistości InGame

Na powierzchni 70 m² salonu InGame udostępniono 5 stanowisk wyposażonych w profesjonalne gogle do wirtualnej rzeczywistości. Jest to miejsce poświęcone graczom, ale także kompleksowej obsłudze sprzętu VR i komputerów. Wynajem, doradztwo, składanie i modernizacja to tylko początek pakietu usług. Dla zainteresowanych istnieje możliwość organizacji eventów wyjazdowych oraz w salonie. Salon dysponuje innowacyjną bieżnią Virtuix Omni, która pozwala na przeniesie całej sylwetki do wirtualnego świata.