zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SUPER25. Jutro koniec.

Salon Fabien

Oś. 2 Pułku Lotniczego 1E, Kraków

Wyszczuplająca endermologia na całe ciało w Salonie Fabien

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg endermologii jest pomocny w wyszczuplaniu, modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu, a nawet poprawie konturów twarzy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
D
Dominika
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 25, 2022
Jestem bardzo zadowolona z zakupionej usługi - makijaż permanentny kreski górnej. Panie odpowiedziały na wszystkie pytania przed wykonaniem zabiegu, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Na pewno jeszcze wrócę do tego Salonu. :)

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: endermologia LPG®
  • zabieg wykonywany na całe ciało

Endermologia to rodzaj masażu podciśnieniowego wykonywany z ogromną siłą nacisku, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych.

Przykładowe korzyści:

  • redukcja cellulitu tłuszczowego,
  • wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki,
  • poprawa elastyczności skóry,
  • redukcja obrzęków i likwidacja cellulitu wodnego.

Warunki

Przeciwwskazania: stany zapalne, infekcje, nowotwory, antykoagulanty, antybiotyki, zapalenie żył (z wyjątkiem nóg), ciąża. Dodatkowa opłata za kostium do zabiegu w wysokości 89 zł. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 512 104 486. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Salon Urody Fabien

Miła, fachowa i kompleksowa obsługa to wyróżniki krakowskiego Salonu Urody Fabien. Pracujący tu personel posiada niezbędne certyfikaty i wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywanych zabiegów. Klienci salonu mogą kompleksowo zadbać o swój wygląd. Bogata oferta zabiegowa obejmuje m.in. depilację (laserową i woskiem), makijaż (permanentny, dzienny i okolicznościowy), stylizację paznokci, masaże i rytuały na ciało, czy też zabiegi medycyny estetycznej (np. redukcja zmarszczek toksyną botulinową, wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym, powiększanie ust).