zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SRODA. Dziś koniec.

Salon Orchidea

Os. Stare Żegrze 37, Poznań

Oksybrazja na twarz, szyję i dekolt z maską od 59,99 zł w Salonie Orchidea (do -48%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Oksybrazja to rodzaj peelingu wodno-tlenowego, który pomaga usunąć wszelkie zanieczyszczenia, a jego efektem jest gładsza i jędrniejsza cera

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: oksybrazja na twarz, szyję i dekolt z maską
  • czas trwania: 45 min

Oxybrazja to peeling tlenowo-wodny polegający na oczyszczeniu martwych warstw naskórka, nawilżeniu i dotlenieniu skóry. Metoda jest bezdotykowa jest więce dostosowana do każdego rodzaju cery, także wrażliwej. Efekty: odżywiona, nawilżona i ujędrniona skóra, zwężenie porów, rozjaśnienie skóry. Przy mocno zanieczyszczonej skórze, z grudkami, licznymi wypryskami, może być wskazane kilka zabiegów. Oxybrazja alecana jest również przy łuszczycy i w kuracji przeciwłupieżowej.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 601 828 535 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Orchidea

„Naturalne piękno tkwi w każdej kobiecie” – to dewiza zlokalizowanego w Poznaniu gabinetu kosmetycznego. Salon Orchidea prowadzony jest z pasją i zamiłowaniem przez doświadczoną panią kosmetolog, która dzięki nieskomplikowanym zabiegom pielęgnacyjnym na co dzień poprawia wygląd i samopoczucie swoich klientów. W bogatej ofercie znaleźć można takie usługi jak np. zabiegi na twarz (oksybrazja, Infuzja tlenowa, mikrodermabrazja) i ciało (peeling nawilżający, oczyszczanie kawitacyjne pleców, depilacja), makijaż dzienny i okazjonalny, przedłużanie rzęs, manicure i pedicure.