Podwodny Świat

Borowa 128, Tychy

Do 32% zniżki na Plac zabaw w Sala Zabaw Podwodny Świat

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny WEEKEND. Termin: 5.2.
Użyj kodu
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Niezwykła sala zabaw dla dzieci z szeregiem atrakcji dostosowanych do ich wieku, m.in. basen z piłeczkami, zjeżdżalnia wielotorowa

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
B
Basia
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 8, 2023
Świetne miejsce ! Miła atmosfera !
S
Szymon
3 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 19, 2022
Bardzo dobre dla mniejszych dzieci
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 6, 2022
sala nie jest zbyt wielka ale wystarczająca dla niedużych dzieciaczków na chwilę szaleństwa, no i cena bardzo odpowiednia.
M
Magda
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 18, 2022
Sala zabaw jest czysta, a w godzinach południowych nieprzeludniona. Pozwolono mi chodzić razem z dziećmi po zasiatkowanej części, dzięki czemu dziecko poniżej dwóch lat śmiało mogło korzystać z całej sali, a i ja się trochę pobawilam :).
S
Sebastian
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 15, 2022
Perfect place 4 children
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

*Szczegóły:

  • godziny otwarcia: od poniedziałku do niedzieli 11-19 

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Możliwy kontakt tel. 514 301 949. Karnet na 2 i 3 wejścia można wykorzystać dla większej liczby dzieci. 1 dziecko – 1 wejście. 2 i 3 wejścia, to wejścia dla 2 lub 3 dzieci do wykorzystania jednego dnia. Dla klientów Groupon -10% na organizację urodzin w sali zabaw. Korzystanie z sali zabaw jest jednoznaczne z akceptacją jej regulaminu placówki. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Podwodny Świat

Zlokalizowana w Tychach sala zabaw sala zabaw, oferuje możliwość atrakcyjnego spędzenia czasu dla najmłodszych. W specjalnie zaprojektowanych strefach najmłodsi mogą bawić się w basenie z piłeczkami, na zjeżdżalni, w domku i bujakach, a starsze dzieci mają do dyspozycji tor przeszkód, cymbergaja, czy też zjeżdżalnię rolkową ze specjalnymi saneczkami. Miło czas spędzić mogą również rodzice, którzy w oczekiwaniu na swoje pociechy mają możliwość skosztować przysmaków z tutejszej kawiarni. Warto podkreślić, że każda z atrakcji została zaprojektowana przez specjalistów, tak, aby spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa. Dostępne tu tory i konstrukcje sprawnościowe posiadają stosowne certyfikaty dopuszczające możliwość korzystania z nich przez dzieci.