zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Jutro koniec.

Sakana Sushi And Sticks

Aleja 3 maja 9, Kraków

Do 20% zniżki na: Restauracja japońska w Sakana Sushi And Sticks

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 50zł
Promo Code TANIEJ. Ends 27.9.
Użyj kodu
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sushi wykonane z największą dbałością o każdy detal, przygotowane tylko z najwyższej jakości składników

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Marcin
5 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 23, 2022
Pyszne jedzenie i przemiła obsługa!!!
M
Magdalena
37 Oceny18 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 16, 2022
Bardzo dobre jedzenie, przepięknie podane wszystko świeżutkie, obsługa i lokal naprawdę na najwyższym poziomie. POLECAM nawet najbardziej wymagającym ;)
N
Natalia
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 6, 2022
Pyszne jedzenie i bardzo przyjemna obsługa. Miejsce przyjazne zwierzętom. Polecamy

O tej ofercie

Groupon wart 50 zł na całe menu z wyłączeniem napojów i alkoholi

Groupon wart 100 zł na całe menu z wyłączeniem napojów i alkoholi

Groupon wart 150 zł na całe menu z wyłączeniem napojów i alkoholi

Groupon wart 200 zł na całe menu z wyłączeniem napojów i alkoholi

Sakana to marka z tradycją, wyjątkowy koncept inspirowany japońską kulturą od 20 lat w Polsce zachwyca klientów niepowtarzalnymi smakami. Restauracja w Krakowie to ewolucja znanego tradycyjnego SUSHI BARU w JAPOŃSKĄ RESTAURACJĘ SAKANA AND STICKS. Restauracja położona jest w jednym z najpiękniejszych miejsc Krakowa – na skraju krakowskich Błoń, sąsiaduje z parkiem miejskim, a z oddali można dostrzec Kopiec Kościuszki i wieże królewskiego Wawelu. Przed prestiżowym budynkiem apartamentowo-biurowym, na parterze którego zlokalizowana jest restauracja, znajduje się strzeżony parking dla gości. W tym absolutnie unikatowym miejscu zaznasz wspaniałych doznań kulinarnych. Dyskretna atmosfera sprzyja biznesowym spotkaniom, a niedzielny rodzinny obiad połączysz ze spacerem w parku.

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni/potrawy: japońska
  • skład oferty: groupon wartościowy do wydania na menu
  • link do menu znajdziesz tutaj
  • wyłączenia: napoje i alkohole
  • oferta ważna: na miejscu

Warunki

W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 2 godz. przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki. Groupon można zrealizować na miejscu. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholu. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 383 34 33. Ograniczona dostępność w weekendy. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Ostatnie zamówienie możliwe do godz. 22:00. Groupon nie obowiązuje w dniach: 24.12.2021, 25.12.2021, 31.12.2021, 14.02.2022. Oferta przeznaczona dla grup maks. 5-osobowych. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Maks. liczba grouponów do wykorzystania na 1 stolik : 1. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Sakana Sushi And Sticks

Zlokalizowana na skraju krakowskich Błoń restauracja oferuje kulinarną podróż po przysmakach japońskiej kuchni w atmosferze sprzyjającej integracji i dobrej zabawy. W menu Sakana Sushi&Sticks znaleźć można japońskie tapas, które inspirowane jest tokijskim street foodem, różnorodne kawałki sashimi i sushi, w tym wymagające wysokiego kunsztu sushi w stylu omakase. Kartę dań dopełniają dania z grilla. To unikalne miejsce jest dobre zarówno na niedzielny obiad dla rodziny, romantyczną kolację, jak i spotkanie biznesowe.