RyterSKI

Rytro 302, Rytro

Całodzienny karnet narciarski na 2, 5 lub 7 dni dla 1 osoby w RyterSKI (do -32%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja na nawet 7-dniowe szaleństwo dla miłośników sportów zimowych w malowniczym otoczeniu Popradzkiego Parku Krajobrazowego

O tej ofercie


Całodzienny karnet narciarski na 2, 5 lub 7 dni dla 1 osoby w RyterSKI


Szczegóły:

  • dywan narciarski dla dzieci: tak
  • naśnieżanie stoku: sztuczne i naturalne
  • bezpłatne miejsce parkingowe przy stoku: tak
  • wypożyczenie sprzętu: tak
  • restauracje i domek noclegowy w pobliżu: tak
  • oświetlenie stoku: tak
  • dodatkowe opłaty za kartę: 15 zł (kaucja zwrotna)
  • wysokość stoku: 628 m n.p.m.
  • wyciągi: krzesełkowy (4-osobowy), orczykowy i dywanowy dla dzieci
  • liczba i długość tras: 5 tras o długości od 50 do 1200 m

Trasy zjazdoweTrasa 1 – 700 m

Trasa dla wprawnych narciarzy posiadająca certyfikat FIS o przewyższeniu 220 m. Na tej trasie odbywają się w m.in. Puchar Polski, Liga MOZN

Trasa 2 – 1200 m

Trasa przeznaczona dla początkujących i zaawansowanych narciarzy. Jej największym atutem jest szerokość dochodząca do 50 m.

Trasa 3 – 220 m

Trasa narciarska położona jest w rejonie wyciągu orczykowego. Dobre miejsce dla początkujących narciarzy, którzy traktują tą trasę jako następny krok w rozwoju narciarskiego rzemiosła.

Trasa 4 – 80 m

Trasa dla początkujących, wyposażona w wyciąg orczykowy zaprojektowany z myślą o najmłodszych użytkownikach. Trasa o szerokości 30 m może zapewnić podnoszenie umiejętności dla ''absolwentów'' Rogasiowej łączki.

Trasa 5 – 50 m

Rogasiowa łączka to miejsce gdzie wielu narciarzy stawia swoje pierwsze kroki, pomocny w nauce jest położony wzdłuż trasy wyciąg dywanowy który umożliwia naukę jazdy na nartach i snowboardzie już najmłodszym adeptom narciarstwa.


Dodatkowe informacje i płatne atrakcje:


Mapa Stacji Narciarskiej Ryterski RajWarunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Aktualne godziny otwarcia należy sprawdzić na stronie: https://ryterski.pl/narty/#godziny_otwarcia. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 31/03/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

RyterSKI

Szukając pomysłu na wypoczynek z dala od zgiełku miasta z wieloma propozycjami aktywnego spędzenia wolnego czasu, warto zdecydować się na pobyt w górach, w miejscu umożliwiającym kontakt z przyrodą, pełnym wyjątkowych widoków. Miejscem takim jest Ośrodek RyterSKI położony jest w Rytrze, ok. 20 km od Nowego Sącza, w Popradzkim Parku Krajobrazowym, na południu Polski, tuż przy granicy ze Słowacją. Ośrodek znajduje się u podnóża stoku, tuż przy stacji narciarskiej Ryterski Raj oraz przy szlakach górskich i trasach rowerowych EuroVelo.

Pierwsi narciarze gościli tutaj w 2005 roku i od tego czasu stacja stała się znaczącym ośrodkiem sportów zimowych na turystycznej mapie Polski. Dostępne trasy przeznaczone są zarówno dla doświadczonych narciarzy, dla osób pragnących podszkolić swoją technikę, jak i dla najmłodszych klientów stawiających pierwsze kroki na nartach. Dostępna na miejscu pełna infrastruktura (wypożyczalnia sprzętu, szkoła narciarska, baza noclegowa i gastronomiczna) oraz odpowiednie przygotowanie stoków (wyciągi, ratrakowane trasy zjazdowe, sztuczne naśnieżenie, oświetlenie) są w stanie sprostać oczekiwaniom miłośników wypoczynku w górach i sportów zimowych.