Restauracja w Hotelu BEST WESTERN Bonum

Sieroca 3, Gdańsk

Europejskie smaki: 3-daniowa uczta dla 2 osób za 79,99 zł i więcej opcji w Restauracja w Hotelu Bonum

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu m.in. krem z kasztanów, polędwiczka z dorsza, filet z kaczki, jaglane rafaello

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

 


Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska

Pełne menu dostępne jest tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Z oferty wyłączone są: stek z polędwicy i filet z łososia.
Oferta obowiązuje wyłącznie w lokalu. 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Hotel Bonum

W samym centrum Gdańska, na Starym Mieście, w otoczeniu XVIII-wiecznych kamieniczek, znajduje się urokliwa restauracja. Połączenie surowości ceglanych ścian z nowoczesnym designem mebli i elementów wykończeniowych nadaje temu miejscu ciekawą atmosferę. W podpiwniczeniu hotelu, we wnętrzach urzekających ciepłą stylistyką, mieści się kameralna restauracja, w której odbywają się spotkania biznesowe, uroczystości rodzinne oraz obiady i kolacje przy świecach. Można się tutaj delektować daniami kuchni europejskiej z polskimi akcentami. Pełne menu dostępne jest tutaj.