Chorzowska 7b, Katowice

Półmisek ryb i owoców morza dla 2 osób za 89,99 zł i więcej opcji w Restauracji Stare i Nowe w Katowicach

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wykwintny półmisek owoców morza i ryb to pomysł na obiad w gronie znajomych lub rodziny

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w półmisku (porcja dla 2 lub 4 osób):
  • krewetki
  • mule
  • kalmary
  • dorada
  • pstrąg
  • grillowane warzywa

Uczta z owocami morza i rybami? Posiłek dla 2 lub 4 osób? Brak pomysłu na obiad? Czas by odwiedzić nową restaurację na terenie Katowic? Odpowiedzią na te pytania może być wizyta w Restauracji Stare i Nowe w Katowicach, w okolicy Spodka. Prezentowana na stronie Groupon.pl oferta to okazja by zasmakować w owocach morza oraz rybach. W grupie 2 lub 4 osób skosztować można takich przysmaków jak m.in. pstrąg, kalmary, krewetki. Może to być ciekawa propozycja dla miłosników kuchni śródziemnorskiej, jak i tych, którzy chcą urozmaicić swoją codzienną dietę.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupony nie łączą się ze sobą. Restauracja zastrzega sobie prawo wykluczenia wybranych przez siebie terminów. Realizacja od poniedziałku do piątku. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon można wymienić na voucher prezentowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 209 70 41. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Restauracja Stare i Nowe

Zlokalizowana w samym centrum Katowic (przy słynnym Spodku) restauracja do dyspozycji gości oddaje dwie sale – restauracyjną i bankietową – o łącznej powierzchni 180 metrów kwadratowych. Menu oparte jest na daniach kuchni europejskiej w nowoczesnej odsłonie. W karcie dań można zatem znaleźć m.in.: sakiewki fiocchi z ricottą, cielęcinę w sosie winnym.

Wszystkie potrawy przyrządzane są wyłącznie ze świeżych składników, bez sztucznych dodatków i polepszaczy smaku, a jajka używane do przygotowywania posiłków pochodzą od kur z wolnego wybiegu.