Restauracja Podkowa

Tradycyjna uczta smaków: zupa i danie główne dla 2 osób za 47 zł i więcej opcji w Restauracji Podkowa w Rumi (-50%)

Do -50%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Menu obfituje w tradycję dzięki takim potrawom, jak np. pasztet z dzika, żurek staropolski, polędwica wieprzowa z kozim serem czy pierogi

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska
  • pełne menu znaleźć można tutaj.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Restauracja Podkowa


Kuchnia polska to specjalność restauracji, w której elegancki wystrój i kameralna atmosfera nadadzą spotkaniom rodzinnym i romantycznym odpowiedniego klimatu. Ciągłe poszukiwanie nowych smaków, a zarazem sięganie do korzeni, powodują, że serwowane tutaj dania zaspokoić mogą gusta zarówno miłośników tradycji, jak i osób otwartych na nowe, kulinarne propozycje. W restauracji oprócz spotkań w wąskim gronie skusić się można na organizację większych przyjęć i uroczystości, takich jak np. wesela, bankiety, konferencje i wiele więcej.

Restauracja Podkowa

Restauracja, Polska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.