restauracja McDonalds

Hallera 52, Wrocław

Dowolny zestaw: kanapka lub kawałki kurczaka i duże lody dla 2 osób za 26 zł i więcej opcji w McDonald's w CH Borek

Wybierz opcję

Wyróżniki

W zestawie kultowe kanapki m.in. WieśMac, McChicken, McRoyal oraz inne propozycje: Kurczak McNuggets, Chicken Wings i więcej

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Mówi się, że nie ma bardziej szczerej miłości niż ta do jedzenia. Zaufaj zatem hasłu “I’m lovin’ it” i zakochaj się w zestawach dostępnych we wrocławskiej restauracji McDonald’s w CH Borek.

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 26 zł zamiast 40,80 zł za zestaw z dużymi lodami dla 2 osób,
  • 52 zł zamiast 81,60 zł za zestaw z dużymi lodami dla 4 osób.

W ramach zestawu dla każdej osoby:

  • do wyboru: WieśMac, McChicken, McRoyal, Filet-O-Fish, McWrap klasyczny, Kurczak McNuggets (6 szt.), Chicken Wings (5 szt.)
  • frytki lub sałatka
  • napój
  • duże lody z dowolną polewą

McDonald’s

Kultowa restauracja, która w Polsce pojawiła się w 1992 roku i posiada obecnie 358 lokali zatrudniających ponad 17 tysięcy osób w całym kraju. W 2009 roku firma wyróżniona została tytułem Studenckiego Pracodawcy Roku w ramach plebiscytu organizowanego przez magazyn „Dlaczego?” i zdobyła prestiżową nagrodę Effie za kampanie reklamowe „Śpij smacznie, śniadanie czeka” i „Dziecięca Eskorta w McDonald’s”. W 2001 roku firma otrzymała certyfikat Top Employers 2011, przyznawany przez holenderski instytut CRF, który m.in. bada warunki pracy i pracodawców.

McDonald’s to także marka odpowiedzialna społecznie. W 2002 roku z inicjatywy McDonald’s Polska powstała Fundacja Ronalda McDonalda, której głównym obszarem działalności jest profilaktyka i wczesne wykrywanie chorób u dzieci. Ponadto firma uhonorowana została tytułem Firmy Przyjaznej Środowisku m.in. za rozwiązania stosowane w obszarze recyklingu i zarządzania zużyciem energii.

W restauracjach McDonald’s wykorzystuje się surowce pochodzące z krajowych upraw i hodowli – wielokrotne kontrole, którym poddawany jest każdy produkt od fazy hodowli aż do momentu zakupu przez klienta, gwarantują świeżość i pełnię wartości odżywczych.

Godziny otwarcia McDonald’s przy ul. Hallera 52:

  • pon. 08:00 – 23:00
  • sob. 08:00 – 23:00
  • niedz. 09:00 – 23:00
  • McDrive: 9:00 – 23:00

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta nie obejmuje zestawu Big Mac.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

restauracja McDonalds