Więzienna 21, Wrocław

Kurs konesera połączony z degustacją dla 2 osób za 89 zł w Restauracji Capri

Wybierz opcję

Wyróżniki

Nauka doboru napojów do posiłku oraz zasad ich przechowywania, serwowania i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Katarzynatop reviewer
15 Oceny13 reviews
wrzesień 25, 2020
Jedzenie dobre, obsługa kelnerska również przyjemna, ale szef filozof i szpaner zachowywał się jak popisujacy małolat. Na pewno nie wrócimy.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 1,5 godz.

Program szkolenia z win:

  • w programie m.in. klasyfikacja i nazewnictwo, temperatura podawania, sposoby przechowywania, historia każdego wina i łączenie wina i potraw
  • kilka rodzajów win do degustacji serwowanych w towarzystwie pizzy Romana
  • więcej informacji na miejscu

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Rezerwacja online jest niezbędna. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Potwierdzone rezerwacje mogą być odwołane lub zmienione do 4 godzin przed planowanym terminem rezerwacji. Prawo do anulowania rezerwacji w ciągu 14 dni przysługuje tylko wtedy, gdy rezerwacja nadal może zostać anulowana.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Restauracja Capri

Położona na Starym Mieście restauracja specjalizuje się w serwowaniu dań kuchni włoskiej. Właścicielem Restauracji Capri jest rodowity Włoch, pochodzący z Neapolu – miasta będącego kolebką pizzy. Lokal wyposażony jest w 2 klimatyzowane sale oraz otwartą kuchnię, dzięki której można przyglądać się procesowi przygotowywania potraw. A można wybierać nie tylko pośród pizz, ale także makaronów, zup, deserów i więcej.