ul. Jana Heweliusza 11, Gdańsk

Fizykoterapia: masaż częściowy, terapia i więcej od 49,99 zł w Rehab Physiotherapy w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Rehabilitacja: zabiegi pomagają w walce z kontuzjami, bólem oraz wspierają podczas walki z wadami postawy

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 49,99 zł zamiast 103 zł za pakiet składający się z 1 masażu częściowego lub 1 terapii i 3 zabiegów fizykoterapii (1 wizyta w gabinecie),
  • 79,99 zł zamiast 206 zł za pakiet składający się z 2 masaży częściowych lub 2 terapii i 6 zabiegów fizykoterapii (2 wizyty w gabinecie),

  • Czas trwania masażu częściowego: ok. 30 minut
  • Czas trwania terapii: ok. 30 minut
  • Czas trwania pojedynczego zabiegu fizykoterapii: od 4 do 20 minut (w zależności od zabiegu). Jeden rodzaj zabiegu wykonywany w seriach po 10 sztuk

Zabiegi do wyboru:

  • ultradźwięki
  • laseroterapia
  • elektroterapia
  • lampa Sollux
  • pole magnetyczne

Ultradźwięki: terapia polega na oddziaływaniu poprzez skórę na głębiej położone struktury ciała fali ultradźwiękowej, w celu uzyskania efektów terapeutycznych, przede wszystkim efektu przeciwbólowego i stymulacji komórkowych procesów naprawczych.

Laseroterapia: w schorzeniach reumatologicznych, w ortopedii - przy złamaniach, skręceniach, uszkodzeniach tkanki łącznej i torebek stawowych. Należy do najskuteczniejszych zabiegów przeciwzapalnych.

Elektroterapia: prądy działają przede wszystkim przeciwbólowo, dochodzi też do zmniejszenia napięcia mięśni, poprawy ukrwienia, przyspieszenia regeneracji tkanek, lepszego wchłaniania się obrzęków.

Lampa Sollux: to zabieg, który wykonywany jest z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego (IR). Jego dobroczynne działanie korzystnie wpływa na organizm, łagodząc dolegliwości bólowe, stany zapalne, czy pomagając szybciej goić się ranom.

Pole magnetyczne: działa przeciwzapalnie, łagodząco, przeciwbólowo. Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferty wyświetlane na stronie Groupon nie łączą się. Jedna osoba może skorzystać z ofert Grouponu tylko raz. Oferta skierowana jest tylko dla osób, które w żaden sposób nie korzystały wcześniej z oferty REHAB physiotherapy.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 599 716 (przed rezerwacją terminu konieczna jest konsultacja telefoniczna) Przed umówieniem wizyty konieczne jest poinformowanie o posiadaniu kuponu Groupon i podanie kodu zabezpieczającego. Bez podania tych informacji wizyta będzie traktowana jak pełnopłatna według cennika. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Rehab Physiotherapy

Misją Rehab Physiotherapy jest niesienie pomocy w bólach ostrych i przewlekłych, przy korygowaniu postawy i kształtowaniu prawidłowego ruchu, zwłaszcza pacjentom z problemami ortopedycznymi i reumatycznymi. Pracujący tu specjaliści, absolwenci takich uczelni, jak Gdański Uniwersytet Medyczny, UMK Collegium Medicum (Bydgoszcz) czy AWFiS (Gdańsk), stale podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach (np. Anatomy Trains, NDT- Bobath, masaż tkanek głębokich czy terapia manualna). Dzięki temu wiedzą, jak sprawić, by osoby borykające się z problemami bólowymi, ortopedycznymi czy neurologicznymi odzyskały sprawność i samodzielność.