Regenerum Clinic Olsztyn Przychodnia Lekarska

Liliowa 15/U1, Olsztyn

Do 50% zniżki na: Konsultacja dietetyczna w firmie Regenerum Clinic Olsztyn Przychodnia Lekarska

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PYSZNIE. Termin: 27.1.
Użyj kodu

Wyróżniki

Profesjonalny konsultacja dietetyczna ; sposób na poprawę kondycji ciała i ducha

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Groupon
16 Oceny16 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
marzec 24, 2022
Miejsce ponizej wszelkich standardow. Zabiegi wykonuje bardzo niemily, opryskliwy Pan, ktory wrecz krzyczy na klientow!!! Sama nie wierze, ze takie miejsce istnieje w dzisiejszych czasach. Nie rozumiem po co otwierac salon, reklamowac sie na grouponie skoro potem w taki sposob traktuje sie klientow! Stracilam tylko czas i nerwy. Jedyny plus za pomoc bardzo milej Pani recepcjonistki dzieki ktorej otrzymalam bezproblemowy zwrot za co dziekuje!

O tej ofercie

Konsultacja Dietetyczna z analizą składu ciała oraz planem żywieniowym

Konsultacja obejmuje:

-badanie na specjalistycznym analizatorze masy i składu ciała

- ustalenie tygodniowego indywidualnego planu żywieniowego 

Konsultacja Dietetyczna z analizą składu ciała

Konsultacja obejmuje:

-badanie na specjalistycznym analizatorze masy i składu ciała

- poradę żywieniową

Powstała w 2017 roku placówka oferuje swoim klientom kompleksową opiekę specjalistów z niemal każdej dziedziny medycyny. Na miejscu skorzystać można bowiem z usług aż 14 poradni, w tym m.in. dietetycznej, rehabilitacyjnej, leczenia bólu przewlekłego. Oprócz tego pacjenci mogą sprawdzić swój stan zdrowia, wykonując wszelkie niezbędne badania laboratoryjne, genetyczne, EKG i więcej.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 737 999 699. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Regenerum Clinic Olsztyn Przychodnia Lekarska

Powstała w 2017 roku placówka oferuje swoim klientom kompleksową opiekę specjalistów z niemal każdej dziedziny medycyny. Na miejscu skorzystać można bowiem z usług aż 14 poradni, w tym m.in. internistycznej, pediatrycznej, dermatologicznej, dietetycznej, logopedycznej, laryngologicznej. Oprócz tego pacjenci mogą sprawdzić swój stan zdrowia, wykonując wszelkie niezbędne badania laboratoryjne, genetyczne, EKG i więcej.