ReGeneracja – tlenoterapia hiperbaryczna

ul. Gdyńska 4, Gdańsk

Sesja terapii tlenowej w komorze hiperbarycznej od 59 zł w gabinecie ReGeneracja – tlenoterapia hiperbaryczna w Gdańsku

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code DUO20. Ends 5.12.
Użyj kodu
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Tlenoterapia hiperbaryczna może pomóc w zapobieganiu rozwojowi powikłań chorobowych, a także wspierać leczenie różnego rodzaju schorzeń

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Adriana
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 6, 2022
Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa. Zabieg relaksujący, zauważyłam lepszą jakość snu po zabiegu. Zdecydowanie polecam.
M
Maria
5 Oceny5 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
kwiecień 6, 2022
Miałam duże wrazenie, ze tlen jest mi potrzebny , bo często wręcz brakuje mi tchu, miałam anemię. Myślałam długo o tym zabiegu , ale jak go zrealizowałam to ku mojemu szczeremu zdziwieniu nie zauważyłam i nie odczułam żadnych rezultatów , ani mentalnych ani fizycznych . Byłam uraczona opowieściami o cudownych uzdrowieniach w komorze, choć ja nie choruję w żaden sposób przewlekle , po prostu chciałam się dotlenić i poprawić stan koncentracji , pamięci i ogólnie stanu mentalnego oraz mojego trądziku . Nie było żadnych efektów ani tuż po zabiegu ani dotychczas, 2 miesiące po. Ogólnie pani miła, komora wygodna , ale zalecałabym używania mniej dezynfektantu aby sobie nie zaszkodzić wdychając go .
G
Guest
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 17, 2022
Polecam tym którzy się zastanawiają, jeszcze bardziej tym którzy się wahają.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: terapia tlenowa w komorze hiperbarycznej
  • czas trwania: 1 godz.

Tlenoterapia hiperbaryczna to oddychanie skoncentrowanym tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia. Zabieg odbywa się w przestrzennej komorze hiperbarycznej wyposażonej w 7 okien.

Przykładowe zalety:

  • usprawnienie dotlenienia układu krwionośnego
  • lepsza regeneracja organizmu po zabiegach lekarskich
  • przyspieszenie gojenia ran i urazów
  • wzmocnienie układu odpornościowego
  • zalecane jako wsparcie po chorobach płuc

Więcej informacji o pozytywnych skutkach terapii przeczytać można tutaj.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 501 747 888. Godz. otwarcia: pon.-pt. 10-17. Istnieje możliwość rezerwacji sesji poza godzinami otwarcia gabinetu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

ReGeneracja – tlenoterapia hiperbaryczna

Zlokalizowany w Gdańsku gabinet oferuje innowacyjną terapię zdrowotną w komorach hiperbarycznych. ReGeneracja specjalizuje się w tlenoterapii, czyli sesjach podczas których oddycha się skoncentrowanym tlenem. Dzięki podwyższonemu ciśnieniu, jakie panuje w komorze, tlen może dotrzeć do każdej komórki w ciele, a to wpływa na przyspieszenie regeneracji organizmu i poprawia krążenie. Tlenoterapia ma wiele zastosowań i jest polecana m.in. sportowcom, seniorom, dzieciom z autyzmem, osobom chorym na łuszczycę i po przebytej boreliozie.

Więcej informacji dostępnych tutaj.