ReBorn Armin Chabzda

Kredytowa 6/73, Warszawa

Do 33% zniżki na Refleksologia w ReBorn Armin Chabzda

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg o wysoce relaksująco-terapeutycznym działaniu; pomaga w pozbyciu się stresu i napięcia oraz zbalansowaniu pracy całego ciała

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 55 minut
  • dostępne masaże:
    • refleksologia stóp z konsultacją
    • refleksologia twarzy z konsultacją

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 516 433 006. Zmiana rezerwacji możliwa po wcześniejszym kontakcie telefonicznym – w przeciwnym razie groupon przepada. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

ReBorn Armin Chabzda

Prowadzony w Warszawie gabinet oferuje zabiegi i terapie mające na celu holistyczne pielęgnowanie ciała, umysłu i duszy. W ReBorn Armin Chabzda skorzystać można z masażu klasycznego, twarzy, antycellulitowego, refleksologii stóp. Dodatkowo, oferowany jest zabieg Reiki, terapia Acces Bars oraz liczne rytuały.