Laserowe leczenie chrapania z konsultacją lekarską za 699 zł w Re Clinic

Re clinic Centrum Medycyny Estetycznej

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!

Komentarze

52 Opinii

MK

Michalina K. · 4 reviews TOP REVIEWER
· Redeemed 20 stycznia 2018
Wszystko ok

ES

EWA S. · 1 reviews
· Redeemed 7 grudnia 2017
Polecam! Wszystko super

PS

Patrycja S. · 6 reviews TOP REVIEWER
· Redeemed 22 listopada 2017
Bardzo miły personel, dobrze dobrane parametry zabiegu i szybkie efekty.

W skrócieZatroszcz się zdrowie i komfort snu swoich bliskich, decydując się na laserowe leczenie chrapania w Centrum Medycyny Estetycznej Re Clinic z dzisiejszym grouponem.

Oferta

  • 699 zł za 3 zabiegi leczenia chrapania metodą laserową z konsultacją lekarza medycyny estetycznej.

Źródłem problemu chrapania jest zwiotczenie mięśni gardła, na skutek którego zwęża się jego cieśń. Tym samym przepływające powietrze powoduje drganie jego elementów. W ten sposób dochodzi do zakłóceń nocnego odpoczynku, który staje się niedostateczny, a odczuwane w ciągu dnia zmęczenie prowadzi do problemów z koncentracją. Dodatkowym obciążeniem dla organizmu staje się niedotlenienie i podwyższone ciśnienie tętnicze. Dlatego leczenie chrapania to nie tylko przywrócenie spokoju domowników, ale i troska o własne zdrowie.

Centrum Medycyny Estetycznej Re Clinic
Centrum Re Clinic to miejsce dla wszystkich, którzy chcą zadbać o szczupłą sylwetkę, a także odmłodzić i ujędrnić skórę. Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala na uzyskanie zadowalających efektów w dziedzinach dermochirurgii czy medycyny estetycznej - przestronne gabinety wyposażone są w nowoczesne urządzenia posiadające certyfikaty medyczne FDA (Food & Drug Administration) oraz rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Medycyny Estetycznej.

Warunki


Ważność: groupon ważny przez 5 miesięcy od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 884 808 898, 606 201 461. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Re clinic Centrum Medycyny Estetycznej


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.