Radimed

Iwaszkiewicza 5, Legnica

Zabieg implantacji balonu wewnątrzżołądkowego za 4999 zł w Ośrodku Diagnostyki i Terapii Endoskopowej Radimed

Wybierz opcję

Wyróżniki

Badania europejskie z 2005 roku potwierdziły przeciętną utratę masy ciała u 2515 pacjentów na poziomie 20 kg po pół roku stosowania balonu

O tej ofercie

Szczegóły:

Zabieg polega na wprowadzeniu do żołądka pacjenta przez usta, za pomocą endoskopu, pustego, miękkiego, wykonanego z silikonu balonu, który pozostaje w organizmie przez 6 miesięcy. Częściowe wypełnienie żołądka balonem powoduje uczucie pełności i sytości po zjedzeniu mniejszych posiłków. Wyjęcie balonu przez usta następuje dopiero po jego opróżnieniu. W trakcie umieszczania, napełniania i usuwania materiału pacjent pozostaje pod wpływem środków uspokajających i znieczulających.

Badania kliniczne wskazują, że pacjenci, którzy skorzystali z tego rodzaju zabiegu, częściej osiągają sukces w długotrwałej utracie nadmiernej masy ciała, w porównaniu do pacjentów stosujących wyłącznie dietę.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Jeśli zabieg nie jest możliwy, nastąpi zwrot pełnej kwoty. Opłata uzupełniająca za konsultację lekarską kwalifikującą do zabiegu wynosi 100 zł. Godziny pracy: pon., wt. i i czw. 8-19, śr. i pt. 8-15.35. Każdy klient, który zakupi groupon, dodatkowo otrzyma rabat w wysokości 20% na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 76 72 11 717 lub 76 72 11 709.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Radimed

Istniejący od 2004 roku ośrodek specjalizuje się w zabiegach endoskopowych górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Leczenie kamicy przewodów żółciowych, endosonografia, ablacje nowotworów, protezowanie przełyku, dróg żółciowych, dwunastnicy i jelita grubego, endoskopowy drenaż torbieli trzustki to tylko kilka zabiegów, które w Radimed wykonują lekarze z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu endoskopowych procedur. Co więcej, zabiegi te odbywają się w ciągu jednego dnia. Dzięki połączeniu specjalistycznej wiedzy, praktyki, nowoczesnych technik operacyjnych i zaawansowanego sprzętu medycznego pacjenci mogą liczyć na powrót do domu bezpośrednio po operacji lub w dniu następnym.