Brak nowych powiadomień

Przystań Motorowodna Marina

Przejażdżka motorówką ze zwiedzaniem Portu Gliwickiego i więcej od 99,99 zł z Mariną Gliwice

Do -50%
10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Jedyne takie miejsce w okolicy Gliwic: port rzeczny rozpoczynający 41-kilometrową trasę łączącą basen portowy z Odrą

W skrócie

Człowiek może odmówić sobie wielu rzeczy, ale bez wody raczej długo nie wytrzyma. Zaserwuj więc sobie niezapomnianą wodną przygodę z Mariną Gliwice.

Oferta
Rejs po Porcie Gliwice szybką motorówką sportową Djerba 470 z silnikiem 50KM:

1) 99,99 zł zamiast 200 zł za rejs dla 2 osób,
2) 199,99 zł zamiast 400 zł za rejs dla 4 osób,
3) 149,99 zł zamiast 300 zł za rejs dla 2 osób VIP (w cenie bukiet kwiatów lub wino).

Dodatkowe informacje:

  • łodzie są 4-osobowe + sternik
  • rejs dotyczy zwiedzania Portu Gliwice

Przystań Motorowodna Marina Gliwice
To jedyne tego typu miejsce w okolicach Gliwic. Nie trzeba mieć uprawnień, by udać się w rejs szybką motorówką sportową Djerba 470 z doświadczonym sternikiem i nietypowo spędzić dzień z przyjaciółmi. Niezapomnianym przeżyciem są też przejażdżki organizowane o zachodzie słońca. Na terenie przystani znajduje się sklep żeglarski, w którym miłośnicy sportów wodnych mogą zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt.

Ideę zbudowania połączenia między aglomeracją górnośląską i Odrą zrealizowano w latach 30. ubiegłego wieku. Drogami wodnymi można się dostać aż do Marsylii. Istniały także plany przekopania kanału Odra-Dunaj, jednak do tej pory nie wyszły one poza biura projektantów.

Chociaż żegluga śródlądowa w Polsce nieco podupadła, wcale nie oznacza to, że Kanał Gliwicki nie jest wart uwagi. W jego okolicach znajduje się wiele unikalnych atrakcji turystycznych, z kolonią kormoranów i bezkolizyjnym skrzyżowaniem rzeki i kanału na czele.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rejs odbywa się w grupie 4-osobowej + sternik. Możliwość zakupu dodatkowego rejsu przez śluzę Łabędy i wydłużenia rejsu o 30 min w cenie 59 zł. Rejs łodziami maks. 4-osobowymi, w przypadku zakupu grouponu dla 2 osób kolejne 2 osoby będą kompletowane. W przypadku rejsu VIP załogi nie są kompletowane.
Konieczna rezerwacja tel. 608 010 383. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Przystań Motorowodna Marina

Przystań Motorowodna Marina

Zwiedzanie lub wycieczka, Wycieczka łodzią
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.