zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem LOCAL25. Dziś koniec.

Prywatna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Jacek Lewicki

Wyścigowa 8b/17, Warszawa

Do 40% zniżki: skaling,piaskowanie i kontrola w znieczuleniu dla 1 os. w Jacek Lewicki prywatna praktyka stomatologiczna

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 50zł
Promo Code LOCAL25. Ends 25.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Pakiet zabiegów profilaktycznych pomoże przywrócić zębom naturalną biel, ochronić je przed próchnicą i zadbać o piękniejszy uśmiech

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
B
Barbara
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
lipiec 11, 2022
Cała usługa trwała 15 minut. Szybko i niedokładnie. Narzędzia rozpakowane już czekały więc brak możliwości weryfikacji, czy były sterylne. Musiałam przypomnieć o fluoryzacji, ponieważ od razu zostałam zgoniona z fotela. Nie polecam.
J
Joanna
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 5, 2022
Pan doktor niezwykle uprzejmy i profesjonalny. Scaling wykonany doskonale i bardzo szybko, co nie znaczy niedbale, wręcz przeciwnie. Rezultat zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam
J
Joanna
19 Oceny19 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 12, 2021
Sympatyczny Pan Doktor. Szybko i profesjonalnie wyczyścił moje zęby
P
Paweł
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 24, 2021
Profesjonalnie i dokładnie. Tylko chyba zabrakło jednego elementu czyli piaskowania. Reszta super.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: skaling i piaskowanie w znieczuleniu bezigłowym
  • zabieg wykonuje lekarz stomatolog Jacek Lewicki (13 lat własnej praktyki stomatologicznej w Niemczech)

Na początku lekarz osobiście wykonuje skaling polegający na usuwaniu kamienia z użyciem ultradźwięków i usuwające osad piaskowanie. W czasie zabiegu zęb są kontrolowane na obecność ubytków próchnicowych.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 515 255 28 od pon. do pt. w godz. 10-17. Dostępne terminy wizyt: od pon. do pt. w godz. 9-12, 15-15:40, 15:40-16:20. O terminie zapisów decyduje kolejność zgłoszeń. Przed zakupem warto sprawdzić pierwsze wolne terminy. Usługa nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Prywatna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Jacek Lewicki

Jedną z zasad, jakimi kieruje się właściciel gabinetu, jest „Kto nie idzie do przodu, ten się cofa”, co wyraża się w jego ciągłym doskonaleniu swoich umiejętności i podnoszeniu kompetencji. Dowodem tych działań są liczne certyfikaty i dyplomy, a także przynależność do Izby Stomatologicznej Nadrenii i Academy Of Operative Dentistry.

Jacek Lewicki otworzył gabinet na warszawskim Służewcu po powrocie z Niemiec, gdzie przez 14 lat prowadził własną praktykę stomatologiczną. Zdobyte tam doświadczenia przełożyły się na charakter obecnego gabinetu – właściciel postanowił zapewnić swoim pacjentom jak najwyższy poziom świadczonych usług i dlatego też wyposażył placówkę w nowoczesny sprzęt umożliwiający wykonywanie usług protetycznych, rozjaśnianie przebarwionych zębów i wypełnienia w technologii Multi Layering. W gabinecie znajduje się również urządzenie do diagnostyki rentgenowskiej.