Prestige Spa

ul. Józefowska 35, Katowice

Wybrany zabieg IPL + RF od 45,99 zł w Prestige Spa w Katowicach

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by zadbać o piękniejszy wygląd, pozbyć się nieestetycznych „pajączków” lub zmian potrądzikowych, ujędrnić skórę, spłycić zmarszczki

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • zabiegi do wyboru:
    • zamykanie naczynek
    • usuwanie blizn, przebarwień lub zmian potrądzikowych
    • fotoodmładzanie (termolifting)
  • zabieg wykonywany urządzeniem IPL + RF
  • rekomendowana liczba powtórzeń: ok. 4-6 zabiegów w odstępach co 3-4 tygodnie

Więcej informacji o zabiegach dostępnych tutaj.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 535 544 655. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Godz. otwarcia: pon., wt., czw., pt. 11-19, śr. 8-16. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Prestige Spa

Zlokalizowane w Katowicach studio kosmetyczne specjalizuje się w zabiegach upiększających oraz pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Klienci mają do wyboru m.in. fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień, zamykanie naczyń krwionośnych, depilację laserową, mezoterapię, zabiegi oczyszczające i wyszczuplające, masaże, makijaż permanentny, hennę oraz manicure i pedicure. Nad przebiegiem kuracji czuwa doświadczony zespół, który tworzy kosmetolog, lekarz medycyny estetycznej, fizjoterapeuta i kosmetyczki. Podczas wizyty w salonie specjaliści dobierają terapię do indywidualnych potrzeb ciała i skóry, a klienci mogą zapomnieć o codzienności w relaksującej atmosferze i przy dźwiękach kojącej muzyki.