Brak nowych powiadomień

Pralnia Samoobsługowa Speed Queen Bielsko-Biała

Partyzantów 44, Bielsko-Biała

20 zł za groupon wart 30 zł na dowolną usługę i więcej w Pralnii Samoobsługowej Speed Queen Bielsko-Biała (do -49%)

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Oferta obejmuje nie tylko pranie i suszenie ubrań, ale także usługę dezynfekcji ozonem

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Anna
2 Oceny1 reviews
marzec 3, 2021
Bardzo pomocna obsługa, z prania jestem bardzo zadowolona.
replied
View Comment +
J
jan
2 Oceny1 reviews
grudzień 9, 2020
Super sprawa wszystko działa sprawnie pomoc w razie problemu polecam
replied
View Comment +
S
Sandra
1 Oceny1 reviews
październik 22, 2020
Bardzo ciekawe rozwiązanie gdy nie ma się własnej prlaki lub obecna odmawia posłuszeństwa bądź chcemy wyprac większe gabarytowo rzeczy. Miła obsługa która pomaga zrealizować zakupiony Voucher. Pralki nowoczesne, ceny przystępne. Polecam!
replied
View Comment +
S
Sławek
1 Oceny1 reviews
wrzesień 14, 2020
Extra. Dziś zrealizowałem Groupon jeszcze dostałem kartę stałego klienta gratis polecam
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

 • pralnia jest czynna przez 7 w dni w tygodniu w godz. od 6 do 23
 • cennik dostępny jest na stronie
 • posiadanie karty stałego klienta (którą otrzymuje posiadacz grouponu) uprawnia do 10% zniżki od ceny regularnej na wszystkie usługi pralni

Zakres usług:

 • Pranie w profesjonalnych pralkach o pojemności: 8 kg, 14 kg, 18 kg
  • pralki posiadają wszystkie podstawowe programy, ale także dodatkowe programy minimalizujące zagniecenia.
  • czas trwania cyklu zależny jest od wybranego programu, przykładowo: pranie w 60 stopniach w pralce 14 kg trwa ok. 34 min, pranie w 90 stopniach w pralce 14 kg trwa ok. 39 minut
 • Suszenie w suszarkach o pojemności 15 kg
  • zalecany średni czas suszenia - 30-45 minut (w zależności od pranych materiałów)
  • suszenie możliwe jest w temperaturach: 70 stopni, 60 stopni, 50 stopni, 30 stopni lub neutralnym powietrzem (tkaniny delikatne)
 • Dezynfekcja ozonem
  • szafa dezynfekująca O3 Bact do odzieży, hełmów, oraz akcesoriów motoryzacyjnych, kasków i butów narciarskich – i nie tylko
  • czas ekspozycji: od 2 - 10 min (regulowany), redukcja patogenów: >80% w zależności od początkowej ilości”

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów, a 10 przekazać jako prezent. W przypadku zakupu większej ilości grouponów karta doładowywana jest jednorazowo na kwotę odpowiadającą łącznej kwocie zakupionych grouponów. W przypadku zakupu grouponów w różnych terminach, doładowanie jest na tą samą wydaną uprzednio kartę stałego klienta.
Dodatkowe informacje: przed przybyciem do pralni należy skontaktować się pod numerem tel. 33 307 07 06 w celu ustalenia terminu wymiany grouponu na kartę stałego klienta. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany, który zostanie wymieniony na kartę stałego klienta ze środkami w wysokości adekwatnej do kupionego grouponu. Posiadanie karty stałego klienta uprawnia do 10% zniżki od ceny regularnej na wszystkie usługi pralni. Środki na karcie stałego klienta można wykorzystać w dowolnym czasie w dowolnej wysokości. Pralnia jest czynna przez 7 dni w tygodniu w godz. od 6 do 23. Po wykorzystaniu środków zakupionych w promocji Groupon można samodzielnie doładować kartę na dowolną kwotę i płacić nią uzyskując przy tym bonus 10% dla użytkownika tejże karty. Karty są ważne bezterminowo. Kartę można odebrać osobiście w pralni po uprzednim umówieniu się z pracownikiem pod numerem tel. 33 307 07 06. Na miejscu należy okazać groupon i pracownik doładuje kartę środkami w odpowiedniej wysokości. Termin odbioru będzie dostosowany do potrzeb każdego klienta.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 33 307 07 06.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Pralnia Samoobsługowa Speed Queen Bielsko-Biała

Działająca na terenie Bielska-Białej pralnia samoobsługowa, czynna jest przez 7 dni w tygodniu. W Speed Queen można uprać nie tylko ubrania, ale także rzeczy o większych gabarytach np. kołdry, poduszki, narzuty, zasłony, pokrowce, śpiwory, kurtki, pościele, itp. Możliwe jest to dzięki większej niż zwyczajne pralki pojemności od 8 do 18 kg. Dodatkowo, pralnia oferuję usługę suszenia oraz dezynfekcji ozonem.