zamknij
Do 30% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TAJEMNICA. Dziś koniec.

Pracownia Kosmetologii Poznań

Taczaka 13, Poznań

Laserowa rewitalizacja skóry twarzy Genesis za 349,99 zł w Pracowni Kosmetologii (zamiast 700 zł)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób, by zredukować widoczne oznaki starzenia się skóry i walczyć z różnymi defektami estetycznymi oraz problemami dermatologicznymi

O tej ofercie


Szczegóły:

  • w ofercie: laserowa rewitalizacja skóry twarzy Genesis
  • czas trwania: 1 godz.
  • zalecane wykonanie 4 zabiegów w odstępach 3-4 tyg.

Zabieg Genesis to terapia laserowa, która ma na celu rewitalizację i odmłodzenie cery. Sprawdza się on w przypadku zaawansowanego starzenia, ale również u osób młodszych, którym zależy na zachowaniu witalności skóry.

Przykładowe efekty:

  • silne napięcie skóry
  • ujędrnienie
  • spłycenie drobnych zmarszczek
  • silne wygładzenie i poprawa kolorytu

Warunki

W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 24 godz. przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę rezerwacja.groupon.pl Rezerwacja online jest niezbędna. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Pracownia Kosmetologii Poznań

Zlokalizowany w Poznaniu gabinet to miejsce, w którym można zadbać o każdy detal swojego naturalnego piękna. Pracownia Kosmetologii oferuje szeroką paletę zabiegów pielęgnacyjnych, odmładzających i relaksacyjnych. Klienci mają do wyboru depilację, zabiegi laserowe, zamykanie naczynek, oczyszczanie i rewitalizację twarzy, stylizację oprawy oczu oraz masaże. Na miejscu można również skorzystać z konsultacji kosmetologicznej, dzięki której można indywidualnie dobrać pielęgnację domową.