zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Pracownia Kosmetologii Poznan

Taczaka 13, Poznań

Depilacja laserowa na 3 wybrane partie ciała od 299,99 zł w Pracowni Kosmetologii

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by skutecznie zlikwidować niechciane owłosienie z 3 wybranych partii ciała za pomocą nowoczesnego lasera

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
T
Tomasz
2 Oceny1 reviews
grudzień 28, 2021
10/10!

O tej ofercie


Szczegóły:

  • nazwa lasera: Sandro Dual
  • rok produkcji: 2021
  • rekomendowana liczba zabiegów: 6-8
  • czas trwania zabiegu: uzależniony od partii ciała

Partie ciała do wyboru: pachy, bikini, łydki z kolanami, uda z kolanami, wąsik, broda, pośladki, ramiona, przedramiona, plecy, brzuch, klatka piersiowa

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 813 013. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Pracownia Kosmetologii Poznań

Zlokalizowany w Poznaniu gabinet to miejsce, w którym można zadbać o każdy detal swojego naturalnego piękna. Pracownia Kosmetologii oferuje szeroką paletę zabiegów pielęgnacyjnych, odmładzających i relaksacyjnych. Klienci mają do wyboru depilację, zabiegi laserowe, zamykanie naczynek, oczyszczanie i rewitalizację twarzy, stylizację oprawy oczu oraz masaże. Na miejscu można również skorzystać z konsultacji kosmetologicznej, dzięki której można indywidualnie dobrać pielęgnację domową.