Brak nowych powiadomień

Pracownia Fotografii Beaty Szwabowicz

Dębowa 36, Dąbrówka

Sesja fotograficzna w plenerze od 199 zł w Pracowni Fotografii Beaty Szwabowicz

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalna sesja w plenerze wykonana przez dyplomowaną artystkę fotografik, absolwentkę i wykładowcę Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Plenerowa sesja fotograficzna:

  • 199 zł zamiast 800 zł za sesję zdjęciową i 15 zdjęć (dla maks. 4 osób),
  • 269 zł zamiast 1000 zł za sesję zdjęciową i 20 zdjęć (maks. 2 osoby dorosłe + 3 dzieci lub maks. 4 osoby dorosłe).

  • profesjonalna sesja w plenerze – portretowa, rodzinna, dziecięca, ciążowa, dla par
  • zdjęcia w postaci elektronicznej, samodzielne wykonanie powiększeń do 21 x 15 cm
  • zdjęcia do celów niekomercyjnych, możliwość uzyskania licencji na zastosowania komercyjne
  • dostęp do wszystkich wykonanych zdjęć w prywatnej galerii
  • w zależności od tematu, na realizację sesji przeznacza się maks. 60 minut
  • fotograf: Beata Szwabowicz - dyplomowana artystka fotografik, absolwentka i wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu

Sesja fotograficzna to świetna okazja do wykreowania swojego wizerunku. Brak sztywnych reguł oraz swoboda panująca na planie pozwolą zrelaksować się i przybrać dogodną pozę, która zostanie fachowo uwieczniona na zdjęciu. Po sesji klient otrzymuje fotografie w formie elektronicznej.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Sesje odbywają się tylko od pon. do pt. Oferta nie obejmuje wszelkiego rodzaju zdjęć ślubnych.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość uzyskania licencji na zastosowania komercyjne. Studio czynne tylko podczas umówionych sesji. Możliwość zakupu dodatkowych zdjęć.
Konieczna rezerwacja tel. 606 999 412 od pon. do pt. z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Pracownia Fotografii Beaty Szwabowicz

Nie trzeba umieć pozować, by zapełnić rodzinny album niezwykłymi zdjęciami. Rolą fotografa jest bowiem stworzenie atmosfery, która pozwoli fotografowanej osobie otworzyć się, a w efekcie w ciekawy sposób zatrzymać w kadrze jej emocje ukryte w każdym uśmiechu, spojrzeniu czy grymasie. Wie o tym Beata Szwabowicz, która z wyróżnieniem ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu, a obecnie nie tylko fotografuje zawodowo, ale również wprowadza w tajniki swego fachu studentów Uniwersytetu Artystycznego. Wrażliwość artysty i 10-letnie doświadczenie pedagoga sprawiło, że w portfolio Beaty Szwabowicz znaleźć można bardzo wiele przykuwających oko zdjęć dzieci i modelów amatorów, którzy zaskakują swobodą w okazywaniu uczuć.