Bms And Spl Sp Zoo

Frezjowa 12, Poznań

Do 50% zniżki na: Wynajem selfie studio w BMS & SPL SP. Z O.O.

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Studio jest już od 13 lat… jest kameralne z przemiłą i lekką atmosferą. Warto w tych czasach odsapnąć i się zabawić…

O tej ofercie

Selfie studio - wynajmij studio NA PREZENT - 1h, max 6 osób

Podaruj KOMUŚ trochę ZABAWY na PREZENT - wynajmij selfie studio. 

NA CZYM TO POLEGA? Osoba Obdarowana przyjdzie z telefonem, (który może robić zdjęcia) ze swoimi znajomymi, swoją parą czy rodziną i popstrykają sobie zdjęcia. W studio jest mnóstwo gadżetów i rekwizytów oraz co jakiś czas zmieniamy scenografie. Dodatkowo odpowiednie oświetlenie podkreśli klimat ich inwencji twórczej. 

To świetna zabawa dla każdego i pamiątka na lata.

Selfie studio - wynajmij studio DLA ZABAWY - 2h, max 6 osób

Podaruj SOBIE trochę ZABAWY na PREZENT - wynajmij selfie studio. 

NA CZYM TO POLEGA? Ty przyjdziesz z telefonem, (który może robić zdjęcia) i ze swoimi znajomymi, swoją parą czy rodziną i popstrykacie sobie zdjęcia. W studio jest mnóstwo gadżetów i rekwizytów oraz co jakiś czas zmieniamy scenografie. Dodatkowo odpowiednie oświetlenie podkreśli klimat Twojej inwencji twórczej. 

To świetna zabawa dla każdego i pamiątka na lata.

STUDIO FOTOGRAFICZNE PAULINY LUPA

UL. FREZJOWA 12, 60-175 POZNAŃ

MOŻNA PODNAJĄĆ FOTOGRAFIA PROFESJONALNEGO - DODATKOWĄ OPŁATĄ...

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 663 767 676. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

BMS & SPL SP. Z O.O.

Paulina Lupa – fotograf, stylista i choreograf modowy, od 2008 roku właścicielka firmy Paulina Lupa.com. Zajmuje się ona profesjonalną fotografią osób – sesje prywatne, biznesowe, artystyczne i mody oraz fascynuję się wnętrzami oraz ślubami. Kocha Ludzi – kocha z nimi przebywać i ich poznawać. Posiada własne studio fotograficzne, gdzie tworzy swoje działa. Również szkoli nowych fotografów z zakresu obsługi studio foto.

Zajmuje się również doradztwem w zakresie ubioru i stylizacji tzw. metamorfoz z bardzo dobrymi wynikami. Przeglądy szaf i zakupy ze stylistką to podstawa jej działań. Często „kumpluje” się ze swoimi klientami. Uwielbia uszczęśliwiać ludzi i im pomagać zacząć „nowe życie w świecie ubrań”. Prowadzi szkolenia dla grup z wizerunku biznesowego i praktycznego dla firm. Jeździ po całej Polsce. Wychodzi z założenia, że – Nauczyć Klienta, a nie uzależniać od siebie… ;-)

Choreograf mody od 1999 roku – uczestniczyła, organizowała i współorganizowała mnóstwo pokazów mody m.in. od wielu lat Targi Mody na Międzynarodowych Targach Mody w Poznaniu, oraz projekty modowe Polskiej Florystyki na Targach Gardenia na MTP Poznań, kilka edycji Projektu Mała Czarna, konkursu dla młodych projektantów Heart Fashion i ogólnopolskich oraz lokalnych wyborów miss, jak edycje Miss Polskiej Wikliny i Mała Miss Wiklinka oraz Miss Polka. W największym oglądanym pokazie jaki produkowała było 5000 osób. Przeszkoliła wiele modelek i modeli. Prowadzi szkolenia z modelingowego chodzenia oraz konsultuje jak zostać modelką/modelem? Opracowała szkolenia z prawidłowego poruszania się dla kobiet i mężczyzn oraz poprawnej prezentacji w wystąpieniach publicznych. Była modelka – zna świat mody od podszewki, wie co w trawie piszczy… ;-)

Jest także grafikiem, marketingowcem i eventowcem. Projektuje, kreuje i wprowadza w czyny to co wymyśli. Jest świetnie zorganizowana… Kocha to co robi i umie to wszystko połączyć. Paulina lupa to człowiek orkiestra – tak o niej mówią ludzie i sama się z tego śmieje. Ale to prawda. Nie ma rzeczy nie do załatwienia. Ma tysiące pomysłów, które skrupulatnie realizuje. Ma swoje marzenia i je spełnia.

Jej hasło to: Weźmiemy Cię „pod Lupę”