Poznańskie Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej

ul. Mostowa 6, Poznań

Do 50% zniżki na: Terapia - fizyczna/fizjoterapia w firmie Poznańskie Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej

Wybierz opcję

Wyróżniki

Fizjoterapia oparta na doświadczeniu, wiedzy i pasji Jesteśmy dla Ciebie!

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Kinesiotaping - zabieg fizjoterapeutyczny: plastrowanie dynamiczne 1 okolicy ciała

Zastosowanie metody plastrowania dynamicznego:

• Dolegliwości bólowe układu mięśniowo-szkieletowego: bóle kręgosłupa, bóle kolan, dolegliwości bólowe barku, zapalenia pochewek ścięgnistych, bolesność okolic przyczepów (np. łokieć tenisisty), ostroga piętowa

• Stany po urazach: leczenie skręceń i zwichnięć stawów, obrzęki, niestabilność stawów, uszkodzenia mięśni, więzadeł np. dolegliwości ze strony ścięgna Achillesa czy paluch koślawy

• Przyspieszenie procesów gojenia po urazach i operacjach (np. po rekonstrukcji więzadeł krzyżowych lub ścięgna Achillesa)

• Leczenie blizn i krwiaków

Kąpiel wirowa kończyn górnych lub dolnych ok. 15 min - 1 zabieg

Wodolecznictwo – metoda leczenia bodźcowego polegająca na zewnętrznym stosowaniu wody o różnych postaciach: ciekłej, stałej lub gazowej. Podstawę leczniczego działania stanowi odpowiednia temperatura lub ciśnienie wody użytej odpowiednio do danej terapii.

Fala uderzeniowa 1 okolicy ciała - 1 zabieg

Fala uderzeniowa jest to zabieg wykonywany z wykorzystaniem sprężonego powietrza. Falę stosuje się ze względu na jej działanie stymulujące i regenerujące tkankę miękką. Fala łagodzi ból dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni i zahamowaniu skurczów, zwiększeniu przepływu krwi i zmniejszeniu odczynu zapalnego. Kolejna mówi, że fala powoduje zwiększone rozproszenie mediatora bólu i czynnika wzrostu.

Wskazania:

Zwapniające zapalenie ścięgien np. Achillesa

• Zapalenie ścięgna np. łokieć tenisisty, łokieć golfisty, ścięgna rzepki

• Zapalenie powięzi podeszwowej

• Zespół stresu piszczelowego

Kąpiel w dwutlenku węgla ok. 20 min - 1 zabieg

Sucha kąpiel w CO2 polega na przebywaniu w komorze z bezwonnym kwasem węglowym. Zabieg trwa od 10 do 20 minut i stosowany jest 2-3 razy w tygodniu. CO2 wchłaniany przez skórę wywiera silne działanie rozszerzające na naczynia krwionośne mimo niezdejmowania odzieży wierzchniej. W czasie tego zabiegu zwiększa się mikrokrążenie. Wskazania do stosowania terapii: nadciśnienie, RZS, zmiany zwyrodnieniowe, urazy, rany oraz poparzenia, nerwice, bezsenność, miażdżyca tętnic, cukrzyca, astma, relaksacja i regeneracja, obrzęki limfatyczne.

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: fizjoterapeuta

Poznańskie Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej to grupa specjalistów z ogromnym doświadczeniem, wiedzą oraz pasją. W pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze metody w leczeniu wielu kontuzji i dolegliwości związanych z narządami ruchu szczególnie w obrębie mięśni, stawów oraz kręgosłupa.

Tutaj znajdziesz pomoc, której potrzebujesz. Profesjonalny rehabilitant, fizjoterapeuta, osteopata pomoże Ci wrócić do zdrowia, odzyskać formę jak również pozbyć się bólu na dobre.

Warunki

W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 24 godz. przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 502 787 815. Ograniczona dostępność w weekendy. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Grouponu nie można przekazać innej osobie. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Maks. liczba osób na 1 rezerwację: 1. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Poznańskie Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej

Fizjoterapia oparta na doświadczeniu, wiedzy i pasji

Jesteśmy dla Ciebie!

Poznańskie Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej to grupa specjalistów z ogromnym doświadczeniem, wiedzą oraz pasją. W pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze metody w leczeniu wielu kontuzji i dolegliwości związanych z narządami ruchu szczególnie w obrębie mięśni, stawów oraz kręgosłupa.

Tutaj znajdziesz pomoc, której potrzebujesz. Profesjonalny rehabilitant, fizjoterapeuta, osteopata pomoże Ci wrócić do zdrowia, odzyskać formę, jak również pozbyć się bólu na dobre.