zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

Positive Beauty and Spa

ul. Bodzentyńska 10/102, Kielce

Do 26% zniżki na: Masaż klasyczny lub relaksacyjny w firmie Positive Beauty and Spa

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code START. Ends 1.10.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wyjątkowa okazja do skorzystania z nietuzinkowych zabiegów, w profesjonalnym gabinecie masażu.

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

60-minutowy Masaż Klasyczny całego ciała

Masaż klasyczny-podstawowy masaż wykonywany w salonach masażu. Nie tylko przyjemny i relaksacyjny, wpływa także na Nasze zdrowie. Do niektórych korzyści płynących z masażu klasycznego można zaliczyć:

-korzystny wpływ na układ krwionośny i limfatyczny,

-działanie pobudzające i odprężające,

-pozytywny wpływ na układ nerwowy,

-pozytywnie oddziaływuje na Nasza psychikę,

-ujędrnia skórę,

-zwiększa elastyczność mięśni.

Polecany dla każdej osoby która chce zadbać o swoje zdrowie. 

90-minutowy Masaż Klasyczny + Peeling całego ciała

Masaż klasyczny-podstawowy masaż wykonywany przez masażystę. Nie tylko przyjemny i relaksacyjny, wpływa także na Nasze zdrowie. W wybranej opcji został połączony z peelingiem całego ciała, wykonanym przy użyciu najwyższej jakości, naturalnych peelingów. Oczyszcza, wygładza i nawilża skórę.

60 - minutowy Masaż Relaksacyjny całego ciała

Masaż Relaksacyjny – wyjątkowy masaż którego celem jest głęboki relaks i odprężenie. Wykonuje się go przy pomocy ciepłych olejków, wykorzystując techniki masażu:

-klasycznego,

-lomi lomi,

-refleksologii stóp,

-tajskiego.

Wyjątkowy masaż, dedykowany najbardziej wymagającym osobom. Odpręża i relaksuje, przynosi ulgę fizyczną jak i psychiczną.

90 - minutowy Masaż Relaksacyjny + Peeling całego ciała

Masaż Relaksacyjny – wyjątkowy masaż którego celem jest głęboki relaks i odprężenie. Wykonuje się go przy pomocy ciepłych olejków, wykorzystując techniki masażu:

-klasycznego,

-lomi lomi,

-refleksologii stóp,

-tajskiego.

Podczas zabiegu zostanie także wykonany peeling całego ciała, przy użyciu najwyższej jakości, naturalnych peelingów. Oczyszcza, wygładza i nawilża skórę.

Każdy masaż wykonywany jest przez doświadczonego masażystę, przy użyciu najwyższej jakości olejków. Dobrane indywidualnie techniki sprawią, że każdy będzie odprężony i zrelaksowany. Masaż oddziaływuje wyjątkowo na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta dla osób powyżej 18 lat. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 535 518 497. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Grouponu nie można przekazać innej osobie. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 60 dniach.

Positive Beauty and Spa

Positive Beauty & Spa to miejsce gdzie oferowane są usługi masażu, zabiegów kosmetycznych, podologii oraz stylizacji paznokci. Na miejscu pracują wykwalifikowani specjaliści, wykorzystujący wysokiej jakości kosmetyki oraz narzędzia. Wśród dostępnych usług warto wymienić m.in. hennę pudrową, peeling kawitacyjny, laminacja brwi, masaż gorącą czekoladą.