Brak nowych powiadomień

Konsultacja i badanie składu ciała (29,99 zł) z ułożeniem jadłospisu (od 49,99 zł) w Poradni Mój Dietetyk w Katowicach

Oferta niedługo się kończy!
Do -75%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Dokładna analiza składu ciała pozwoli dostosować późniejszy jadłospis do potrzeb i oczekiwań klienta tak, by pomóc w pracy nad sylwetką

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ł
Łukasz
2 Oceny2 reviews
październik 11, 2018
Bardzo profesjonalna, fachowa, życzliwa i w miłej atmosferze przeprowadzona konsultacja :)
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 29,99 zł zamiast 40 zł za konsultację i badanie składu ciała
  • 49,99 zł zamiast 200 zł za konsultację i badanie składu ciała, wywiad żywieniowy i lekarski oraz jadłospis na 7 dni
  • 79,99 zł zamiast 280 zł za konsultację i badanie składu ciała, wywiad żywieniowy i lekarski oraz jadłospis na 14 dni

Jadłospis (dla opcji 2 i 3) dotyczy diety odchudzającej.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Z groupona mogą skorzystać tylko osoby dorosłe. W opcji 2 i 3 jadłospis nie obejmuje diet specjalistycznych. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: wtorek-środa 12-20, piątek 7-15
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 662 463 945.  W przypadku nieodwołania wizyty z minimum 48-godzinnym wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Poradnia Mój Dietetyk

Odpowiednio zbilansowana dieta wpływa nie tylko na zgrabną sylwetkę, ale również przyczynia się do zdrowego wyglądu skóry oraz dobrego samopoczucia. Jednak by móc cieszyć się pozytywnymi skutkami diety, warto skorzystać z jadłospisu przygotowanego przez specjalistę w dziedzinie dietetyki w Poradni Mój Dietetyk, dzięki czemu jedzone potrawy dostarczą organizmowi odpowiednich składników i mikroelementów. Ułożenie diety poprzedzone jest dokładnym wywiadem żywieniowo - zdrowotnym, jak również analizą składu ciała określającą zawartość wody, tłuszczu i mięśni w organizmie, a także umożliwiającą poznanie wieku metabolicznego. Jadłospis dostosowany jest do preferencji kulinarnych, jak również możliwości czasowych klienta. Dzięki temu dieta staje się przyjemnym elementem życia, dającym dodatkowe plusy w postaci traconych kilogramów i poprawy samopoczucia. W trakcie wizyty klienci otrzymują dawkę motywacji do wprowadzania zmian, a każda osoba traktowana jest indywidualnie. Dodatkowo jadłospisy przygotowywane przez specjalistów opierają się na naturalnych produktach, bez konieczności stosowania obciążających organizm suplementów.

Poradnia Mój Dietetyk

Odchudzanie, Dietetyk
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.