Brak nowych powiadomień

Poradnia Dietetyczna

Królowej Jadwigi 26, Dąbrowa Górnicza

Analiza składu ciała z dietą (od 39,99 zł) oraz lipolizą kawitacyjną (od 99,99 zł) i więcej w Poradni Dietetycznej

Wybierz opcję

Wyróżniki

Odpowiednia dieta z dzienniczkiem żywieniowym oraz lipolizą kawitacyjną pomogą zrzucić zbędne kilogramy i wymodelować sylwetkę

W skrócie

Oferta
Analiza składu masy ciała za pomocą specjalistycznego urządzenia w 1 z 6 opcji:

1) 39,99 zł za analizę składu ciała z rozpisaniem diety na 7 dni,
2) 69,99 zł za analizę składu ciała z rozpisanie diety na 14 dni, 1 wizyta kontrolna,
3) 99,99 zł za analizę składu ciała z ustaleniem diety i prowadzeniem dzienniczka żywieniowego wspólnie z dietetykiem, 2 wizyty kontrolne,
4) 99,99 zł za opcję 1. + lipoliza kawitacyjna x 1 na wybraną partię ciała (brzuch, uda, pośladki, łydki, ramiona, boczki),
5) 169,99 zł za opcję 2. + lipoliza kawitacyjna x 2 na wybraną partię ciała (brzuch, uda, pośladki, łydki, ramiona, boczki),
6) 289,99 zł za opcję 3. + lipoliza kawitacyjna x 3 na wybraną partię ciała (brzuch, uda, pośladki, łydki, ramiona, boczki).

 • Rozpisanie diety
  W celu rozpisania diety przeprowadzany jest szczegółowy wywiad żywieniowo-medyczny dotyczący stylu życia, sposobu odżywiania, stanu zdrowia, aktywności fizycznej oraz upodobań i umiejętności kulinarnych. Ponadto wykonywany jest pomiar wzrostu, obwodu i talii oraz analiza składu masy ciała. Na podstawie zdobytych informacji dietetyk rozpisuje indywidualną dietę dobraną do potrzeb klienta.

 • Analizator Tkanki Tłuszczowej
  Analiza składu masy ciała wykonywana jest za pomocą analizatora SC 240 MA. Urządzenie dokonuje pomiarów zawartości tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej w organizmie, beztłuszczowej masy ciała, stopnia nawodnienia, wieku metabolicznego organizmu oraz szybkości przemiany materii. Metoda ta polega na zmierzeniu oporu elektrycznego tkanek, który powstaje na skutek przepuszczania przez nie prądu o niskim natężeniu.

 • Dzienniczek żywieniowy
  Prowadzenie dzienniczka żywieniowego polega na skrupulatnym zapisywaniu wszystkich spożywanych posiłków oraz ich części składowych. Ma to na celu wykształcenie racjonalnych i zdrowych nawyków żywieniowych. Skutkiem tego jest redukcja wagi ciała bez efektu jojo. Dietetyk kontroluję dzienniczek, rozwiązując na bieżąco zaistniałe problemy i oferując ewentualne posiłki do komponowania.

 • Lipoliza kawitacyjna
  Jest to nowoczesna metoda stosowana w redukcji tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki oraz redukcji cellulitu. Działanie zabiegu polega na kawitacji czyli selektywnym usuwaniu komórek tłuszczowych. Prowadzi to do zmniejszenia obwodu części ciała, na której wykonywany jest zabieg.

 • Wizyta kontrolna
  Na wizycie kontrolnej omawiane są błędy żywieniowe oraz analizowane osiągnięte efekty. Ponadto wykonywana jest ponowna analiza składu masy ciała w celu porównania wyników oraz kontroli skuteczności dobranego planu żywieniowego.

Loren
W centrum dietetyczno-kosmetologicznym można skorzystać z usług z zakresu kosmetyki, kosmetologi i dietetyki. W ofercie znajduje się m. in.: makijaż, pielęgnacja dłoni, stylizacja paznokci, regulacja brwi, henna, depilacja, zabiegi z zastosowaniem surowców pochodzenia naturalnego, mikrodermabrazja, mezoterapia, elektrokoagulacja, peeling kawitacyjny, radiofrekwencja, peelingi medyczne i inne zabiegi przeznaczone do pielęgnacji skóry. Ponadto w salonie można dokonać pomiaru masy i składu ciała na analizatorze tkanki tłuszczowej SC 240 MA oraz ułożyć plan żywieniowy dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Przeciwwskazania: osoby z metalowymi implantami, takimi jak: rozrusznik serca, defibrylator, steny, metalowe szwy w sercu, duże implanty itd. Osoby z wszczepionym urządzeniem nadającym sygnał elektryczny, jak np. sztuczne serce, sztuczne płuco, itd. Osoby podłączonym do cewnika wypełnionego cieczą lub innych elektronicznych urządzeń, które mają dobrą przewodność.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby pon. 18 lat muszą być w towarzystwie osoby dorosłej.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 690 154 093 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Poradnia Dietetyczna

Odchudzanie