Brak nowych powiadomień

2 lokalizacji

Lot widokowy nad Warszawą z Mistrzem Świata i prezentacją sprzętu za 150 zł i więcej opcji u Marcina Bernata (do -39%)

Do -38%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Niesamowita przygoda i okazja do oglądania Panoramy Warszawy, Wisły i Zalewu Zegrzyńskiego z lotu ptaka

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Lot widokowy na paralotni nad Warszawą z Mistrzem Świata i prezentacją sprzętu:

  • 150 zł zamiast 244,70 zł za 1 lot
  • 299 zł zamiast 487,40 zł za 2 loty (dla maks. 2 osób)
  • 250 zł zamiast 306,27 zł za lot + film Full HD (cam. 1 + 2),
  • 350 zł zamiast 405,90 zł za lot + film x Full + 2 x HD.

Lot odbywa się z wykorzystaniem motoparalotni, czyli miękkiego szybowca z silnikiem. Amatorom podniebnych przygód towarzyszy doświadczony pilot Marcin Bernat. Lądowanie bez silnika jest łagodne i krótkie, nawet na bardzo małej powierzchni.

Warunki

Groupon ważny do 31.05.2016 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 12 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Maks. waga 120kg. Decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.  Oferta dostępna: marzec – wrzesień w godz. 6-9 oraz 17 do zachodu słońca, wrzesień i październik: w godz. 7 - 10 oraz 15 do zachodu słońca, listopad – marzec: cały dzień. Zalecane wygodnie obuwie na miękkiej podeszwie. Przed lotem konieczność podpisania regulaminu po wcześniejszym zapoznaniu z nim. Loty odbywają się pon. - sob. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 600 348 996 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Lot należy potwierdzić z 2-dniowym wyprzedzeniem.  Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 2-dniowym wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

polatajmy.com

„Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić …” – tę myśl Leonarda Da Vinci jak nikt inny rozumie Marcin Bernat, Motoparalotniowy Mistrz Polski, dwukrotny złoty medalista Mistrzostw Świata. Wie, że wznosząc się wysoko na motoparalotni, doświadcza się unikalnych wrażeń związanych z samym szybowaniem w powietrzu i można zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy. Stąd pomaga wzbić się w powietrze nad największymi miastami Polski nawet tym, którzy na co dzień lubią twardo stąpać po ziemi.

polatajmy.com

Sport i rekreacja, Paralotniarstwo