zamknij
Dzień Matki

Limanowskiego 7, Poznań (Poznań-Grunwald)

Mikrodermabrazja korundowa z laserem diodowym od 79 zł w Perfekt Studio

Wybierz opcję

Wyróżniki

Mikrodermabrazja ze stymulującym odnowę laserem diodowym odmłodzi, wygładzi i upiększy skórę, co odmieni jej wygląd i doda blasku

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Mikrodermabrazja korundowa z laserem diodowym (na twarz i szyję):

  • 79 zł zamiast 180 zł za 1 zabieg,
  • 149 zł zamiast 360 zł za 2 zabiegi,
  • 219 zł zamiast 540 zł za 3 zabiegi.

Zabieg polega na kontrolowanym złuszczaniu naskórka przy pomocy strumienia kryształków korundu. Efekty widoczne są od razu, ale aby były długotrwałe, zabieg należy regularnie powtarzać (po pierwszych 3 zabiegach np. raz na pół roku – warto kierować się zaleceniami dermatologa czy kosmetologa). Regularność jest wskazana, bo wówczas kondycja skóry jest na bieżąco poprawiana oraz stymuluje się w ten sposób produkcję kolagenu, który odpowiada za zdrowy i młody wygląd skóry oraz jej elastyczność.

Efektem zabiegu jest oczyszczona, odmłodzona, promienna skóra.

Perfekt Studio

Studio Estetyki Ciała powstało z myślą o tych wszystkich, którym nieobca jest troska o wygląd i estetykę. Bogata i kompleksowa oferta zabiegów na twarz i ciało pozwala na wybór technik, sposobów terapii i zapobiegania problemom spędzającym sen z powiek. Warto zwrócić uwagę na najnowocześniejszą obecnie metodę odmładzania i regeneracji - Mesotherm, manicure i pedicure czy zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Perfekt studio