Brak nowych powiadomień

Park Wola

Rodzinny park rozrywki: godzinne wejście dla 1 osoby do Parku Wola i więcej opcji

Oferta niedługo się kończy!
Do -18%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Park odwiedzać można w gronie całej rodzinny przez cały rok i skorzystać z 10 atrakcji w cenie biletu

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • przedmiot oferty: bilet wstępu do parku rozrywki (1 godz., 2 godz. lub całodniowy, zależnie od opcji)
  • przykładowe atrakcje: ścianka wspinaczkowa, park linowy dla dzieci, park trampolin, tyrolki, quad safari i więcejWarunki

Groupon ważny do 30.09.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 7 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 5 przekazać na prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. otwarcia: pon.-niedz. 10-20. Rezerwacja nie jest wymagana. W ramach biletu można korzystać, ze wszystkich atrakcji parku. Każde dziecko może wejść z dowolna ilością opiekunów powyżej 18. roku życia. Opiekunowie mogą korzystać z atrakcji tylko po wykupieniu biletów. Opiekunowie nie muszą wykupować biletów, jeśli nie korzystają z atrakcji. Każde dziecko wchodzące na teren parku powyżej 3 lat musi zakupić bilet. Ze względów bezpieczeństwa park dostępny dla dzieci powyżej 3 lat. Osoby do 13. roku życia muszą przyjść z pełnoletnim opiekunem. Osoby niepełnoletnie muszą przynieść uzupełnioną zgodę rodzica/opiekuna. Dokument zgody rodzica dostępny jest na stronie parku. Przed wejściem do parku należy zapoznać się z obowiązującym regulaminem parku, a wejście na teren parku jest równoznaczne z jego akceptacją. Po przekroczeniu czasu wykupionego na bilecie, naliczana jest opłata za kolejną godzinę zgodnie z cennikiem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Park Wola

Zlokalizowany w Krakowie park rozrywki to centrum zabaw dla całej rodziny. Miejsce to czynne jest przez cały rok, przez co latem skorzystać można z urządzeń rekreacyjnych, a zimą z lodowiska. Dla dzieci przygotowano park trampolin, eurobungee, powietrzny tor przeszkód i więcej, a dla osób poszukujących mocnych wrażeń polecają się wyścigi tyrolek, pontony i quady safari.

Park Wola

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.