Brak nowych powiadomień

Kasztanowa 1, Kraków

Rodzinny park rozrywki: godzinne wejście dla 1 osoby do Parku Wola i więcej opcji

Do -18%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Park odwiedzać można w gronie całej rodzinny przez cały rok i skorzystać z 10 atrakcji w cenie biletu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
W
WłodzimierzTOP REVIEWER
7 Oceny5 reviews
lipiec 31, 2019
super polecam

W skrócie

Szczegóły:

  • przedmiot oferty: bilet wstępu do parku rozrywki (1 godz., 2 godz. lub całodniowy, zależnie od opcji)
  • przykładowe atrakcje: ścianka wspinaczkowa, park linowy dla dzieci, park trampolin, tyrolki, quad safari i więcejWarunki

Groupon ważny do 30.09.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 7 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 5 przekazać na prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. otwarcia: pon.-niedz. 10-20. Rezerwacja nie jest wymagana. W ramach biletu można korzystać, ze wszystkich atrakcji parku. Każde dziecko może wejść z dowolna ilością opiekunów powyżej 18. roku życia. Opiekunowie mogą korzystać z atrakcji tylko po wykupieniu biletów. Opiekunowie nie muszą wykupować biletów, jeśli nie korzystają z atrakcji. Każde dziecko wchodzące na teren parku powyżej 3 lat musi zakupić bilet. Ze względów bezpieczeństwa park dostępny dla dzieci powyżej 3 lat. Osoby do 13. roku życia muszą przyjść z pełnoletnim opiekunem. Osoby niepełnoletnie muszą przynieść uzupełnioną zgodę rodzica/opiekuna. Dokument zgody rodzica dostępny jest na stronie parku. Przed wejściem do parku należy zapoznać się z obowiązującym regulaminem parku, a wejście na teren parku jest równoznaczne z jego akceptacją. Po przekroczeniu czasu wykupionego na bilecie, naliczana jest opłata za kolejną godzinę zgodnie z cennikiem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Park Wola

Zlokalizowany w Krakowie park rozrywki to centrum zabaw dla całej rodziny. Miejsce to czynne jest przez cały rok, przez co latem skorzystać można z urządzeń rekreacyjnych, a zimą z lodowiska. Dla dzieci przygotowano park trampolin, eurobungee, powietrzny tor przeszkód i więcej, a dla osób poszukujących mocnych wrażeń polecają się wyścigi tyrolek, pontony i quady safari.

Park Wola

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna