JumpWorld Park Trampolin

Zamiejska 29, Kłodzko

Godzinne wejście do parku trampolin od 9,99 zł w JumpWorld Kłodzko

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabawa w parku trampolin to okazja by zadbać o kondycję, ale także miło spędzić czas, bez względu na to czy jest się dzieckiem, czy dorosłym

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
5 dni temu
Super!

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Oferta dla osób powyżej 3 roku życia. Groupon nie obejmuje ferii zimowych (brak możliwości skorzystania z oferty w tym okresie). Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Zakup grouponu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu Jump World. Przed przyjściem należy zapoznać się z kalendarzem rezerwacji Parku. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

JumpWorld Park Trampolin

Rozrywka na skocznym poziomie – park trampolin JumpWorld Kłodzko to miejsce, w którym każdy może poczuć się jak dziecko. Zarówno ci najmłodsi, jak i dorośli mają tutaj szansę realizować swoje zakręcone pomysły i w dowolnych akrobacjach unosić się nad powierzchnią ziemi. Obiekt składa się z kilku stref o różnorodnym przeznaczeniu i charakterze.

W strefie basketu można poczuć się jak gwiazdy światowej koszykówki, w strefie siatkówki trampoliny pozwolą zaś nadać grze w siatkówkę nowego odlotowego charakteru. Dla tych, którzy chcą ćwiczyć swoje powietrzne ewolucje, powstał basen z gąbkami, w którym każda próba ma swój miękki finał. JumpWorld to także wysoka dbałość o bezpieczeństwo i komfort uczestników – wszystkie strefy znajdują się pod nadzorem wykwalifikowanej kadry pracowników, która dba o właściwy przebieg zabawy.