Brak nowych powiadomień

Wejście do papugarni od 10,99 zł w Papugarni Carmen w Katowicach

Oferta niedługo się kończy!
Do -26%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do obejrzenia ponad 100 kolorowych gatunków ptaków

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
B
Barbara
2 Oceny1 reviews
listopad 24, 2019
Miłe doświadczenie ,papugi przyjazne,oswojone.Pięknie utrzymany obiekt,fachowa instrukcja Pana z obsługi,dotycząca sposobu postępowania z ptakami.Moja rada: na wizytę ubrać odzież ,której nie będzie żal,ponieważ papugi są ciekawskie i dziobami mogą coś uszkodzić bardzo ,małe dzieci mogą się wystraszyć bo papugi są średnie i duże.
T
Tomasz
2 Oceny1 reviews
październik 11, 2019
Świetna atrakcja, polecam ^^
M
Monika
2 Oceny1 reviews
lipiec 17, 2019
Super zabawa zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych !!!
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Wejście do papugarni:

  • 10,99 zł zamiast 15 zł za bilet ulgowy
  • 13,99 zł zamiast 19 zł za bilet normalny

Bilety ulgowe: student, rencista, emeryt, dziecko do lat 12.

Możliwość wielokrotnego zakupu biletu opcji 1. i opcji 2

Oferta dostępna od poniedziałku do czwartku 11-19.

Gdzie można rodzinnie spędzać czas przy każdej pogodzie, nawet, gdy na dworze deszcz czy mróz? Odpowiedzią może być papugarnia, która jest miejscem dla małych i dużych. Pozwala poczuć nutę egzotyki, a przy tym umożliwia przeżycie niezwykłej przygody dzięki spotkaniu z tropikalnymi ptakami.

Pierwsza Papugarnia Carmen powstała w 2016 roku w Szczecinie i szybko stała się jedną z najczęściej odwiedzanych lokalnych atrakcji. Aktualnie obecna jest też w takich miastach, jak Warszawa, Łódź i Katowice.

W papugarniach mieszkają papugi należące do 30 różnych gatunków. Wśród nich spotkać można Koku (papuga z gatunku konura słoneczna, pochodząca z Ameryki Północnej), Bolka i Lolka (papugi z gatunku ara ararauna; pochodzą z Ameryki Południowej), Carmen (przedstawicielka gatunku ara chloropterus – ara zielonoskrzydła, należy do drugiego pod względem wielkości gatunku papug na świecie) czy Mr. White’a (należy do pochodzącego z okolic Indonezji endemicznego gatunku papug kakadu białych cacatua alba). Papugi różnią się wielkością, ubarwieniem i charakterem – warto poznać je wszystkie, zanim znajdzie się swojego ulubieńca.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 200 grouponów, ale wykorzystać maks. 100 grouponów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Oferta dostępna od poniedziałku do czwartku w godzinach 12-18. Pobyt na sali do 1,5 godziny. Istnieje możliwość wielokrotnego zakupu biletów.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Papugarnia Carmen

Miłośnicy tropikalnych ptaków mają okazję przeżyć niezwykłą przygodę w Katowicach. W Carmen na zwiedzających czeka ponad 100 najróżniejszych gatunków papug z całego świata. Tutaj można zobaczyć te barwne ptaki z bliska, dotknąć ich, a nawet nakarmić (papugi pochodzą z hodowli i nie są agresywne).

Papugarnia to miejsce nie tylko do spędzenia czasu z rodziną, ale także do zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla dziecka i wzięcia udziału w organizowanych wydarzeniach.

Papugarnia Carmen

Zwiedzanie lub wycieczka, Przygoda i wycieczka w terenie, Zoo
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.