Brak nowych powiadomień

Ou Sushi

Domaniewska 17/19A, Warszawa

Kurs sushi z degustacją od 119 zł w Ou Sushi (do -55%)

90+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

 • Kurs sushi: nauka przygotowywania japońskiego specjału z degustacją
 • Kurs dla dzieci i dorosłych

O tej ofercie

Poznaj smaki Kraju Kwitnącej Wiśni bez konieczności wyjeżdżania w długą i męczącą podróż. Wybierz się z dzisiejszym grouponem do Ou Sushi na kurs przygotowywania słynnego japońskiego przysmaku z degustacją.
</br> Oferta
Kurs sushi z degustacją w 1 z 3 opcji:
</br> 1) 119 zł zamiast 249 zł za kurs dla 1 osoby,
2) 249 zł zamiast 500 zł za kurs dla 2 osób lub
3) 899 zł zamiast 2000 zł za kurs dla 8 osób.
</br> Kurs przygotowywania sushi:

 • wprowadzenie
 • historia sushi
 • dobre maniery przy japońskim stole
 • przygotowanie składników
 • pokaz przygotowania sushi
 • nauka samodzielnego przygotowania sushi
 • komponowanie zestawów sushi
 • degustacja (możliwość zabrania przygotowanych potraw na wynos)
  </br>

Ou Sushi
Sushi – w przeciwieństwie do wielu innych potraw – łączą w sobie zarówno walory smakowe, jak i zdrowotne. Ta japońska potrawa nie tylko cieszy swoim smakiem i egzotycznym wyglądem, lecz także dostarcza organizmowi niezbędnych witamin, minerałów i wartości odżywczych, takich jak zawarte w rybach kwasy tłuszczowe, jod (w który obfituje nori) czy łatwo przyswajalne białko.
</br> Szeroki wybór kompozycji umożliwia odkrywanie nowych połączeń smakowych. Małe hosomaki (serwowane m.in z oshinko, czyli marynowaną rzepą) i większe futomaki, pozwolą przygotować podniebienie na California maki czy Philadelphia maki, których kluczowym składnikiem jest serek Philadelphia. Amatorom tradycji poleca się natomiast ręcznie formowane nigiri, które są najstarszą odmianę tej potrawy.
</br> Wszystkim, którym sushi wyjątkowo przypadło do gustu, restauracja oferuje kurs przygotowywania połączony z degustacją. Tutejszy mistrz tej sztuki przedstawi niezwykłą historię tego dania, wprowadzi specjalistyczną terminologię, a następnie nauczy technik zwijania oraz odpowiedniego przyrządzania ryżu i sosów. Pozwoli to rozwinąć kulinarną pasję i przenieść ją na grunt domowy, dzięki czemu wszystkie kolejne przyjęcia na długo pozostaną w pamięci gości.

Warto wiedzieć

Ważność: groupon ważny od 20.01.2014 do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 10 grouponów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 48 506 813 300 lub 22 847 16 63. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Zajęcia odbywają się po zebraniu grupy min. 8-osobowej. Zajęcia dostępne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych - dzieci tez musza posiadać groupon. Terminy szkoleń ustala organizator kursu - szkolenia odbywają się w weekendy.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Ou Sushi