OSK Aster

Leona Miszewskiego 12/13, Gdańsk

Kurs na prawo jazdy kat. B dla 1 osoby w OSK Aster

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzięki kursowi uczestnicy poznają przepisy ruchu drogowego oraz ćwiczą technikę prowadzenia samochodu osobowego

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: kurs podstawowy na prawo jazdy kat. B w formie stacjonarnej lub e-lerningu (o formie nauki decyduje Ośrodek)
  • czas trwania:
    • część teoretyczna: 30 godzin (stacjonarnie)
    • część praktyczna: 30 godzin
  • zajęcia odbywają się na samochodach marki Kia Rio
  • terminy i więcej informacji dostępnych tutaj

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Dodatkowa opłata za materiały edukacyjne w wysokości 70 zł. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 691 766 476, 796 410 870 lub e-mail biuro@oskaster.pl. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający i kod grouponu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 7-dniowym wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Oferta tylko dla osób, które nigdy wcześniej nie przystępowały do takiego kursu w innych ośrodkach oraz nie przystąpiły do egzaminu państwowego na prawo jazdy kat B. Przed zakupem należy skontaktować się z biurem i sprawdzić dostępność wolnych terminów. Kurs musi być rozpoczęty w terminie ważności grouponu. Egzamin wewnętrzny teoria (stacjonarnie) i praktyka, pierwsze podejście w cenie. Biuro czynne w dniach wykładów: poniedziałek i środa godz 17-19 sala A10. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

OSK Aster

W ośrodku przepisy ruchu drogowego i manewry przybliżają osoby, które mają uprawnienia instruktora i egzaminatora państwowego kat. B. Wykształciły one spore grono kierowców, z których duża grupa zdała egzamin na prawo jazdy kat. B za pierwszym razem. Warto dodać, że w OSK Aster praktyczne zajęcia odbywają się na autach marki Kia Rio.