zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SRODA. Dziś koniec.

Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze

Os. Wichrowe Wzgórze 122/3, Poznań

Wybielanie BlancOne Click oraz polerowanie zębów dla 1 osoby za 200 zł w Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:4 dni 17:36:35

Wyróżniki

Sposób na bielsze zęby bez efektu nadwrażliwości i piękniejszy uśmiech w zaledwie kilka minut

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Konrad
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 13, 2022
Gorąco polecam, obsługa i jakość wykonania skalingu - klasa... Pozdrawiam Panią Justynę higienistkę.. fan kawy wiz 7.07.2022 :)
A
Agnieszka
5 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 28, 2022
Bardzo rzetelnie zrealizowana usługa. Polecam
M
Monika
27 Oceny7 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 31, 2022
super
A
Aga
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 24, 2022
Jestem bardzo zadowolona, Pani higienistka miła, uprzejmą, ostrożna, chętnie dzieli sie wiedzą jak dbać o zęby I jamę ustna. Zabieg wykonany starannie ok 45min cala wizyta. Bardzo polecam
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 21, 2022
Efekt dokładnie taki jak oczekiwałem. A oprócz tego miło i sympatycznie.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: ok. 30 min
  • po 1 zabiegu uzyskać można efekt wybielenia od 1 do 3 odcieni
  • wybielanie BlancOne Click można powtarzać co 3 miesiące aby uzyskać jeszcze lepsze efekty oraz podtrzymać odcień wybielania
  • zabieg wykonuje dyplomowana higienistka stomatologiczna
  • konsultacja w cenie

Wybielanie BlancOne Click odbywa się poprzez nałożenie na szkliwo zębów 16% nadtlenku karbamidu w formie żelu. Aktywacja odbywa się poprzez specjalną lampę. W ciągu kilku minut w preparatach BlancOne uwalniany jest tlen singletowy, będący skutecznym czynnikiem wybielającym zęby.

Przykładowe zalety:

  • brak nadwrażliwości
  • brak białej diety
  • wybielanie trwające tylko 10 min
  • zabieg wykonywany od razu po higienizacji

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana wyłącznie dla nowych pacjentów nie korzystających z innych promocji i grouponów w Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Z oferty można korzystać od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Pacjent, który dokonał zakupu grouponu otrzymuje jednorazową zniżkę do wykorzystania w przeciągu miesiąca w wysokości 100 zł na leczenie zachowawcze lub 50 zł zniżki na przegląd ze zdjęciem pantomograficznym. Pacjent przed zabiegiem wybielania musi mieć wykonany zabieg higienizacji (skaling, piaskowanie, polerowanie) w ciągu 2 ostatnich miesięcy, tak aby zęby były bez kamienia i osadów. W przeciwnym razie higienistka może odmówić wykonania zabiegu i groupon przepadnie. Zabieg higienizacji za dodatkową opłatą można zrealizować w Centrum Stomatologii. Można łączyć/kupić jednocześnie groupon toksyna boutlinowa z zabiegiem wybielania zębów lub higienizacji. Nie można łączyć/kupić grouponu na zabieg wybielania i zabieg higienizacji ani wykorzystać w innym terminie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 703 888 z poinformowaniem o chęci skorzystania z grouponu i z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze

Centrum Stomatologii na Osiedlu Wichrowe Wzgórze w Poznaniu to nowoczesna i profesjonalna klinika dentystyczna na Winogradach. Na pierwszej wizycie pracownicy starają się rozpoznawać potrzeby i oczekiwania pacjentów oraz zaoferować im usługę zgodną z najnowszą wiedzą stomatologiczną dostosowaną do ich możliwości finansowych. Podczas leczenia gabinet kieruje się dobrem pacjenta, starając się aby czuli się bezpiecznie i komfortowo. Centrum Stomatologii to wyjątkowe miejsce, w którym pomagamy pacjentom sprawić aby ich uśmiech był zdrowy i piękny, gdyż to on jest naszą najlepszą wizytówką.