Brak nowych powiadomień

Piotrkowska 153, Łódź

39,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 450 zł na zakup okularów progresywnych wraz z badaniem wzroku w Optyk Łódka

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Możliwość zbadania wzroku oraz dobrania odpowiednich okularów progresywnych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy grouponu zniżkowego na soczewki progresywne firmy Hoya z powłoką antyrefleksyjną z szerokim polem widzenia
  • oferta obejmuje wszystkie modele opraw dostępne w salonie
  • różnica między grouponem, a ceną końcową dopłacana jest na miejscu
  • badanie wzroku pod kątem okularów progresywnych jest bezpłatne

Okulary progresywne pozwalają widzieć wyraźnie z daleka, w odległości pośredniej oraz z bliska. Dzięki okularom progresywnym nie trzeba zmieniać okularów do czytania na okulary do patrzenia w dal. Okulary dedykowane są osobą z zaburzeniami widzenia związanymi z wiekiem. Zalecane są dla osób w wieku od ok. 40 lat.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem, a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Wysokość dopłaty zależy od wybranego modelu. Oferta nie łączy się z inni ofertami/promocjami dostępnymi w salonie oraz nie dotyczy soczewek progresywnych standardowych.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 794 153 153.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Optyk Łódka

Zespół specjalistów, który tworzą optyk, optometrysta i optyk stylista opraw, pomoże w dobraniu odpowiednich oprawek, szkieł i soczewek kontaktowych. Optyk Łódka oferuje oprawy znanych marek m.in. Belutti, Komono, Vogue, Ray-Ban, Persol, Prada, Just Cavalli, Dolce&Gabbana, Michael Kors, Etnia Barcelona, Caroline Abram i wiele innych. Dodatkowo na miejscu można zakupić soczewki kontaktowe wiodących producentów m.in. Johnson&Johnson, Alcon oraz Cooper Vision.

Badania wzroku przeprowadzane są na nowoczesnym sprzęcie przez dyplomowanego i doświadczonego optometrystę - kontaktologa. Badanie to powala określić korekcję okularową oraz soczewkową. Dodatkowym atutem salonu jest jego dogodna lokalizacja w centrum miasta.

Optyk Łódka

Wzrok, Okulary