zamknij
Do 30% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem WEEKEND. Dziś koniec.

Opieka-Edwin

2 lokalizacji

Konsultacja fizjoterapeuty z badaniem w placówce Opieka-Edwin

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WEEKEND. Ends 26.11.
Użyj kodu

Wyróżniki

Interdyscyplinarne podejście do terapii schorzenia rwy kulszowej, zastosowanie sprawdzonego programu terapii

O tej ofercie

Konsultacja i badanie w przypadku rwy kulszowej i bólu promieniującego do biodra/pośladka

Wizyta obejmuje konsultację ze specjalistą, który przeprowadzi wywiad i badanie w celu ułożenia programu terapii wielospecjalistycznej wykorzystującej techniki osteopatii, chiropraktyki, medycyny ortopedycznej.

Dwie wizyty u specjalisty w przypadku rwy kulszowej i bólu promieniującego do biodra/pośladka

Wizyta obejmuje konsultację ze specjalistą, który przeprowadzi wywiad i badanie w celu ułożenia programu terapii wielospecjalistycznej wykorzystującej techniki osteopatii, chiropraktyki, medycyny ortopedycznej.

Program terapii jest sprawdzony i działa od 23 lat, ciesząc się dużą efektywnością.  

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Oferta obowiązuje w wybranych lokalizacjach. Minimalna liczba dni między zabiegami: 2. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 576 880 883. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 25. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 90 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Opieka-Edwin

Firma jest podmiotem leczniczym oraz współpracuje z placówką oświatową i innymi firmami przy wdrażaniu projektu ogólnopolskiego we wsparciu prywatnych gabinetów w kształceniu ustawicznym z zakresu terapii manualnej oraz utworzeniu sieci gabinetów wspieranych naszą optymalizacją kosztów prowadzenia firmy.

Firma oferuje warsztaty, które prowadzi Edwin Tomasz Roll, fizjoterapeuta, rehabilitant ruchowy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami z zespołami bólowymi kręgosłupa, dyplomowany chiropraktyk, specjalista osteopatii wisceralnej, specjalista pedagogiki leczniczej, pasjonat medycyny manualnej, medycyny ortopedycznej Cyriax. Szkolenia z zakresu terapii manualnej i masażu medycznego prowadzi od 2009 roku.