zamknij
Multikino

OL-AN

Koszykowa 69 lok. 1, Warszawa (Śródmieście)

Do 45% zniżki na modelowanie i powiększanie ust w gabinecie OL-AN

Wybierz opcję

Wyróżniki

Powiększanie i modelowanie ust techniką Russian Lips, Paris lips

O tej ofercie

Modelowanie i powiększanie ust techniką Russian Lips, na płasko - (1 ml) Fillmed lub Luminera

Powiększanie i modelowanie ust techniką Paris Lips - (1 ml) Fillmed lub Luminera

1. Russian Lips – usta na płasko są obecnie najbardziej popularną i pożądaną wśród pacjentów medycyny estetycznej metodą zabiegu modelowania ust. Ta innowacyjna technika skupia się na użyciu wypełniacza kwasu hialuronowego, aby nadać ustom wypukły kształt serca, z dużą objętością w środku ust. W tej metodzie kwas hialuronowy jest podawany w zupełnie inny sposób niż w tradycyjnych zabiegach modelowania ust. Aby uzyskać taki efekt, bardzo ważny jest dobór odpowiedniego kwasu hialuronowego, technika oraz kolejność iniekcji.

Technika modelowania ust Russian Lips dedykowana jest osobom, które dążą do idealnego kształtu ust. Wykonanie zabiegu jest wskazane u wszystkich, którzy pragną, aby ich usta były pełniejsze i bardziej symetryczne. Dodatkowo modelowanie ust na płasko pozwala także na zniwelowanie asymetrii między wargami oraz ich nawilżenie. Możliwe jest również podniesienie kącików ust, dzięki czemu uzyskamy młodszy i bardziej witalny wygląd.

Russian Lips to niezwykle trudna i precyzyjna technika podawania kwasu hialuronowego. Dlatego wykonywana jest wyłącznie przez lekarza medycyny estetycznej. 

Efekty modelowania ust techniką Russian Lips: 

- większa objętość ust

- wyraźne zaznaczenie konturu

- idealne wywinięcie warg, bez wypychania warg do przodu, 

- profil boczny ust pozostaje pięknie zaznaczony – usta na płasko 

- poprawa barwy czerwieni wargowej 

- zniwelowanie asymetrii wargi górnej lub dolnej 

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

- mało wydatne usta

- zanik czerwieni wargowej spowodowanej starzeniem się

- asymetria wargi górnej lub dolnej 

- opadające kąciki ust

- chęć powiększenia lub zmiany kształtu ust

- brak zaznaczenia konturu ust 

Zabieg wykonywany jest przez doświadczonego lekarza.

2. Paris Lips to klasyczna technika powiększania i modelowania ust, która pozwala w sposób dyskretny powiększyć i nawilżyć usta, nie zmieniając kształtu. Usta nabierają ładnego koloru i kształtu. 

Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzona zostaje darmowa konsultacja 3D Quantificare, która ma na celu ustalić oczekiwania względem wyglądu ust. 

Zabieg wykonany jest przy użyciu preparatów kwasu hialuronowego Fillmed lub Luminera.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 603 330 054. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Grouponu nie można przekazać innej osobie. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

OL-AN

Gabinet medycyny estetycznej OL-AN to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, które powstało z myślą o wymagających pacjentach, szukających skutecznych i bezpiecznych rozwiązań, gwarantujących piękno w najlepszym wydaniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Przez lata zbieraliśmy doświadczenia w kraju i za granicą, na licznych kursach, konferencjach i szkoleniach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu poznaliśmy potrzeby i wymagania pacjentów po to, żeby stworzyć miejsce, w którym zadbamy o Państwa zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie. Każdego dnia dążymy do spełnienia najwyższych oczekiwań naszych pacjentów. Poprawiamy niedoskonałości wyglądu zarówno u Pań, jak i Panów. Pozwól, aby pięknem Twojego ciała zajęli się profesjonaliści.