OK SYSTEM POLSKA S.A.

OK System: siłownia, basen, fitness od 124,99 zł – ponad 2600 obiektów w 1 karnecie

Wybierz opcję

Wyróżniki

Do wyboru karnet: Classic (zajęcia sportowe i rekreacyjne) lub Light (siłownie, sale fitness i baseny)

O tej ofercie

Jeśli pracodawca nie funduje siłowni i basenu, to zafunduj je sobie sam. MultiKarnet OK to jedyny dostępny na rynku karnet dla klientów indywidualnych. Bądź fit i oszczędzaj z dzisiejszym grouponem.

Wybierz 1 z 5 opcji

  • 124,99 zł za miesięczny multikarnet OK Light (maks. 3 razy w tygodniu),
  • 149,99 zł za miesięczny multikarnet OK Classic (maks. 3 razy w tygodniu),
  • 349,99 zł za 3-miesięczny multikarnet OK Light (maks. 3 razy w tygodniu),
  • 699,99 zł za 6-miesięczny multikarnet OK Light (maks. 3 razy w tygodniu),
  • 999,99 zł za 12-miesięczny multikarnet OK Light (maks. 2 razy w tygodniu).

OK System

Z MultiKarnetem Light w OK System można 2 lub 3 razy w tygodniu korzystać z zajęć sportowych – siłowni, fitnessu, sztuk walki i z basenu. Długa jest także lista partnerów OK System, którzy honorują proponowaną wejściówkę – ponad 2600 punktów w całej Polsce. Drzwi przed wszystkimi będą stały otworem, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik, a wejście jest banalnie proste: nie trzeba mieć przy sobie nawet karty ani dowodu tożsamości – wystarczy zarejestrować swój odcisk palca* lub bezpośrednio przed wizytą wysłać SMS.

*OK System nie zbiera bazy odcisków palców, rejestrowany jest jedynie matematyczny zapis minucji na palcu, który pozwala na zweryfikowanie, czy dana osoba jest klientem OK System. Pełen odcisk nie jest nigdzie zapisywany i przez to nie ma możliwości sprawdzenia tożsamości danej osoby.

Jeżeli Light to dla Ciebie za mało wypróbuj OK Classic. Dzięki niemu 3 razy w tygodniu możesz skorzystać z zajęć sportowych i rekreacyjnych – fitnessu, siłowni, basenu, sauny, aqua aerobicu, tańca, sztuk walki, groty solnej, ścianki wspinaczkowej, jogi, spinningu, indor cycling, squasha i innych usług w całej Polsce.

Poniżej wyszukiwarka obiektów:

Warunki

Groupon ważny do 01.02.2016 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Dodatkowe informacje: użytkowanie karnetu można rozpocząć od 1 dnia danego miesiąca (grudzień 2015, styczeń 2016, luty 2016), najpóźniej od 01.02.2016. Przed zakupem należy zapoznać się z listą obiektów OK Classic lub OK Light oraz regulaminem dostępnym na stronie: www.oksystem.pl/regulamin. Więcej informacji: tel. 22 290 80 70 lub mail: oksystem@oksystem.pl
Realizacja: aby aktywować MultiKarnet należy wejść na stronę: http://www.oksystem.pl/voucher i wpisać kod grouponu, a następnie zalogować się lub utworzyć nowe konto.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

OK SYSTEM POLSKA S.A.