Brak nowych powiadomień

ul. Skośna 15, Tarnowskie Góry

Gra w kręgle od 28,99 zł w Ocean Club (do -54%)

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Emocjonująca gra w kręgle dla nawet 6 osób to pomysł na spędzenie wieczoru w kręgu przyjaciół, rodziny lub współpracowników

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • dopłata za wypożyczenie obuwia: 2 zł
  • maks. liczba osób, które mogą korzystać z jednego toru: 6
  • 2 godz. można wykorzystać jako 1 godz. gry na 2 torach lub 2 godz. na jednym torze
  • kregielnia wyposażona jest w specjalne płotki, kula rzucana przez dzieci nie trafia więc w rynnę

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Od 16.03 do 31.03.2020 obiekt będzie nieczynny z powodu urlopu
Ograniczenia: 1 osoba może zakupić i wykorzystać dowolną ilość grouponów. Grouponu nie można realizować w trakcie sobotnich dyskotek (od godz. 20).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Lokal czynny od godz. 14 (wcześniej telefony nie są odbierane). W dniu wolnym od pracy np: Boże Ciało, należy dokonać zakupu opcji weekendowej (droższej), a nie tygodniowej.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 790 53 09. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Ocean Club

Bowling, bilard czy automaty do gier to tylko niektóre z propozycji centrum rozrywki dla całej rodziny, dzięki którym wspólnie spędzony czas wolny może stać się emocjonującym przeżyciem. Z myślą o najmłodszych przygotowano Bawilandię, miejsce, które wita wszystkich dwupoziomowym labiryntem przeszkód ze zjeżdżalnią prowadzącą do basenu wypełnionego kolorowymi kulkami. Ocean Club w Tarnowskich Górach dysponuje 5 pełnowymiarowymi stołami, gdzie amatorzy gry w bilard mogą toczyć pełne emocji potyczki. Podczas weekendów klub organizuje imprezy muzyczne, m.in. w stylu lat 80.

Ocean Club

Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy, Kręgle, Sport i rekreacja