ul. Skośna 15, Tarnowskie Góry

Gra w kręgle od 22,99 zł w Ocean Club (do -57%)

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Emocjonująca gra w kręgle dla nawet 6 osób to pomysł na spędzenie wieczoru w kręgu przyjaciół, rodziny lub współpracowników

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
L
LIDIA
5 Oceny4 reviews
listopad 20, 2020
Polecam ,dobra zabawa.
B
Beata
1 Oceny1 reviews
listopad 6, 2020
Super miejsce na wypad z rodziną lub znajomymi. Polecam :)
M
Milena
1 Oceny1 reviews
listopad 2, 2020
Było super! Super obsługa i atmosfera
H
Hanna
2 Oceny1 reviews
lipiec 15, 2020
fajne miejsce

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Gra w kręgle

  • 22,99 zł zamiast 50 zł za godzinę gry (poniedziałek-czwartek),
  • 42,99 zł zamiast 100 zł za 2 godziny gry (poniedziałek-czwartek),
  • 29,99 zł zamiast 60 zł za godzinę gry (piątek-niedziela),
  • 55,99 zł zamiast 120 zł za 2 godziny gry (piątek-niedziela).

Jak często zdarza się, że brakuje pomysłów na pełen emocji wieczór? Odpowiedzią może być Ocean Club w Tarnowskich Górach: zespołowa gra w kręgle pozwoli na przyjemne spędzenie czasu w gronie bliskich osób. Zabawa polega na strąceniu kręgli toczącą się po torze kulą wprawioną w ruch przez zawodnika. Ponieważ rozrywka nie wymaga specjalnych umiejętności, mogą wziąć w niej udział osoby niezależnie od wieku i poziomu aktywności fizycznej.

Dodatkowe informacje:

  • możliwość korzystania z baru/bufetu: nie
  • maks. liczba osób, które mogą korzystać z jednego toru: 6 osób

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W dniach 01.04- 20.04.2019 dniach lokal bedzie nieczynny i nie będa również odbierane telefony z powodu remontu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Grouponu nie można realizować w trakcie sobotnich dyskotek. Na jednym torze może grać do 6 osób.  Lokal czynny od godz. 14 (wcześniej telefony nie będą odbierane). W trakcie sobotnich dyskotek (od godz. 20) groupony nie będą realizowane.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dodatkowa opłata 2 zł za wypożyczenie butów. 2 godz. do wykorzystania jako 1 godz. gry na dwóch torach lub 2 godz. na jednym. W dniu wolnym od pracy np: Boże Ciało, należy dokonać zakupu zakupu opcji weekendowej - droższej, a nie tygodniowej.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 790 53 09
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Ocean Club

Bowling, bilard czy automaty do gier to tylko niektóre z propozycji centrum rozrywki dla całej rodziny, dzięki którym wspólnie spędzony czas wolny może stać się emocjonującym przeżyciem. Z myślą o najmłodszych przygotowano Bawilandię, miejsce, które wita wszystkich dwupoziomowym labiryntem przeszkód ze zjeżdżalnią prowadzącą do basenu wypełnionego kolorowymi kulkami. Ocean Club w Tarnowskich Górach dysponuje 5 pełnowymiarowymi stołami, gdzie amatorzy gry w bilard mogą toczyć pełne emocji potyczki. Podczas weekendów klub organizuje imprezy muzyczne, m.in. w stylu lat 80.